SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Supermarket Fresh Plus v Sečovciach zrekonštruovali expresne

Predajňa nebola zatvorená ani dva mesiace, nové je úplne všetko.

SEČOVCE. S týždňovým predstihom oproti pôvodnému plánu otvorili v posledný deň uplynulého školského roka, teda v piatok 28. júna, zmodernizovanú predajňu Supermarketu Fresh Plus na Námestí sv. Cyrila a Metoda v Sečovciach.

„Na naše pomery to bola expresne rýchla rekonštrukcia. Trvala necelé dva mesiace. Snažili sme sa predajňu čím skôr dokončiť, pretože dopredu nás hnali ľudia, ktorí veľmi chceli, aby už bola otvorená. Splnili sme ich prianie, z čoho máme veľkú radosť,“ spokojne skonštatoval výkonný riaditeľ spoločnosti Jaroslav Fotul.

Nerobia rozdiely medzi obcami a mestami

Počas príhovoru pred slávnostným prestrihnutím pásky a otvorením novotou voňajúcej predajne Jaroslav Fotul okrem iného prezradil, že má k nej špeciálny vzťah.

„Keď som totiž pred trinástimi rokmi nastupoval na pozíciu výkonného riaditeľa, bola to úplne prvá predajňa, ktorá sa o mesiac po mojom príchode začala budovať.“

Ako ďalej uviedol, pre obyvateľov Sečoviec zabezpečili kvalitu supermarketu ako vo veľkom meste.

„Nerobíme rozdiely medzi obcami a mestami. Takýto krásny supermarket máme nielen v Sečovciach, ale aj Plešivci, Michalovciach či Košiciach,“ vyjadril sa Fotul, ktorý dodal, že takýchto supermarketov má spoločnosť na vidieku sedem a v Košiciach niečo cez dve desiatky.

Úplne zmenili dizajn predajne

Moderný Supermarket Fresh Plus v Sečovciach si výkonný riaditeľ spolu s konateľom spoločnosti Miroslavom Labašom ešte raz dôkladne prezrel a jeho nadšenie z nej neutíchalo.

„Projekt som videl už predtým, takže vedel som, ako to tu bude vyzerať. Dodržali všetko, čo mali a predajňa vyzerá skutočne krásne,“ povedal Fotul, podľa ktorého si už predajňa rekonštrukciu zaslúžila.

„Mala už trinásť rokov a potrebovali sme ju dať do nového dizajnu, aby spĺňala kvality roku 2019.“

V novučičkej predajni nájdu Sečovčania pečivo, mäsové výrobky, ovocie, zeleninu, drogériu či široký výber alko i nealko nápojov. Rožšírili tiež sortiment farmárskych výrobkov o nové produkty od slovenských dodávateľov.

„Všetko od podlahy je v predajni nové. Úplne sme zmenili dizajn a trošku sme upravili dispozície, aby predajňa bola svetlejšia. Zákazníci sa môžu tešiť vlastnú pekáreň priamo na tejto ploche a máme aj úplne nový pult s mäsom. Rozšírili sme sortiment bio potravín a tiež bohatší je aj výber zeleniny.“

Vo Freshi sa cíti najlepšie

Prví zákazníci sa do zrekonštruovanej sečovskej predajne začali hrnúť o desiatej hodine dopoludnia. V deň otvorenia získali pri nákupe nad 10 eur ako bonus aj zľavu dvadsať percent z celého nákupu.

„Vynovená predajňa je jedným slovom krásna. Zostala som v nemom úžase, ako ju dokázali zrekonštruovať,“ nadchýnala sa pani Anna pri odchode zo supermarketu.

„Pred zatvorením som bola pravidelnou zákazníčkou a veľmi rada som tu chodila nakupovať. A s radosťou tu budem chodiť aj naďalej. Aj predtým bola predajňa vždy čistá, predavačky ochotné a sortiment bohatý. Pod jednou strechou nakúpim všetko, čo potrebujem. V porovnaní s konkurenčnými obchodmi v meste sa vo Freshi cítim najlepšie. Páči sa mi aj to, ako sú tu jednotlivé druhy sortimentu zoradené. Je tu aj veľký výber mäsových výrobkov a čo je tiež dôležité, nikdy som nemusela stáť v dlhých radoch. Všetko je na jednotku,“ dodala čiperná dôchodkyňa.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 3 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 3 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 3 h
SkryťZatvoriť reklamu