SME
Streda, 13. november, 2019 | Meniny má Stanislav
INZERCIA

Špinavý od hlavy až po labky? Pomôže DogWash

Leto nás doslova vyháňa z asfaltových ulíc niekam, kde je aspoň trocha zelene.

(Zdroj: Rastislav Hríbik)

Potulky pod stromami a po tráve prospejú nielen nám, ale aj nášmu štvornohému miláčikovi.
Ale poznáme to. Pes je zvedavé stvorenie: ňuchá, hrabe a rád sa váľa vo všetkom, čo zaujme jeho cnostný ňufák.Takto ufúľaný niekedy vyzerá, akoby ani nebol náš. :-) Z predstavy, koľko naťahovačiek a chlpov vo vani nás čaká, kým ho dáme do pôvodného stavu, sa ježia chlpy aj nám. Pes má však hravosť a zvedavosť v génoch, a to mu nemôžeme mať za zlé. Môžeme iné. Zastaviť sa cestou domov na Slovnaftke, ktorá ponúka skvelú pomoc.

Počuli ste už niekedy o umývacom boxe Dog wash?

Je to miesto, kde vieme psa kompletne umyť aj osušiť. Žetóny na obsluhu si kúpime priamo na čerpacej stanici. Chlpáč potom elegantne naskočí do vaničky, zavrieme za ním vodotesné dvierka, upevníme ho retiazkou priamo v boxe a môžeme začať s procedúrou. Nemusíme sa báť, že sa pošmykne. O jeho bezpečnosť sa postará špeciálna podložka na dne boxu.

Po vhodení žetónu (žetónov) si zvolíme program šampón. Psa osprchujeme a v druhom kroku opláchneme čistou vodou. Po opláchnutí si môžeme vybrať medzi kondicionérom, alebo prípravkom proti parazitom. Potom stačí psíka už len osušiť, opláchnuť vaničku a hotovo.

Čerpacia stanica Slovnaft na Prístavnej ulici je najmodernejšou a najlepšie vybavenou čerpacou stanicou Slovnaft na Slovensku. Určite vám poskytne hneď niekoľko dôvodov, prečo sa zastaviť. Psíkovi doprajete wellness a sebe svoju obľúbenú kávu v dizajnových priestoroch. Po návrate domov môžete kúpeľnu bezstarostne obísť. To najdôležitejšie ste vybavili na Slovnaftke.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Výška fixného výnosu sa mení podľa výšky a dĺžky investície

Tlačové správy

Vysokoškolský bedeker: Na ktorú univerzitu poslať prihlášku?

Už dnes si môžete kúpiť SME so špeciálnou prílohou pre budúcich vysokoškolákov.

Tlačové správy

Ako efektívne doplniť železo? Odpovedá MUDr. Radovan Juríček

Trápili vás pri dopĺňaní železa kŕče či iné nepríjemné tráviace ťažkosti? Asi preto, že ste správne nevyužili silu prírody.