SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Špinavý od hlavy až po labky? Pomôže DogWash

Leto nás doslova vyháňa z asfaltových ulíc niekam, kde je aspoň trocha zelene.

(Zdroj: Rastislav Hríbik)

Potulky pod stromami a po tráve prospejú nielen nám, ale aj nášmu štvornohému miláčikovi.
Ale poznáme to. Pes je zvedavé stvorenie: ňuchá, hrabe a rád sa váľa vo všetkom, čo zaujme jeho cnostný ňufák.Takto ufúľaný niekedy vyzerá, akoby ani nebol náš. :-) Z predstavy, koľko naťahovačiek a chlpov vo vani nás čaká, kým ho dáme do pôvodného stavu, sa ježia chlpy aj nám. Pes má však hravosť a zvedavosť v génoch, a to mu nemôžeme mať za zlé. Môžeme iné. Zastaviť sa cestou domov na Slovnaftke, ktorá ponúka skvelú pomoc.

Počuli ste už niekedy o umývacom boxe Dog wash?

Je to miesto, kde vieme psa kompletne umyť aj osušiť. Žetóny na obsluhu si kúpime priamo na čerpacej stanici. Chlpáč potom elegantne naskočí do vaničky, zavrieme za ním vodotesné dvierka, upevníme ho retiazkou priamo v boxe a môžeme začať s procedúrou. Nemusíme sa báť, že sa pošmykne. O jeho bezpečnosť sa postará špeciálna podložka na dne boxu.

Po vhodení žetónu (žetónov) si zvolíme program šampón. Psa osprchujeme a v druhom kroku opláchneme čistou vodou. Po opláchnutí si môžeme vybrať medzi kondicionérom, alebo prípravkom proti parazitom. Potom stačí psíka už len osušiť, opláchnuť vaničku a hotovo.

Čerpacia stanica Slovnaft na Prístavnej ulici je najmodernejšou a najlepšie vybavenou čerpacou stanicou Slovnaft na Slovensku. Určite vám poskytne hneď niekoľko dôvodov, prečo sa zastaviť. Psíkovi doprajete wellness a sebe svoju obľúbenú kávu v dizajnových priestoroch. Po návrate domov môžete kúpeľnu bezstarostne obísť. To najdôležitejšie ste vybavili na Slovnaftke.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Služby spoločnosti Arval Slovakia, ktorá je lídrom trhu operatívneho lízingu u nás, preto musia byť bezchybné.

5 h

Riaditeľ školy Vladimír Vajcík: Za úspechmi našej školy je viac faktorov, najdôležitejší sú však učitelia.

8 h

Na jeho budúcnosť sme sa opýtali Mareka Mičienku, obsahového manažéra Seduo.sk

19 h