SME
Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Oslava prvého miliónu dopadla šokujúco

Dosiahnuť svoj prvý milión si zaslúži rozhodne poriadnu oslavu.

SEAT Leon 1.000.000SEAT Leon 1.000.000 (Zdroj: SEAT)

SEAT Leon tretej generácie tento významný míľnik práve dosiahol a oslavuje naozaj vo veľkom. Najlepšie predávaný model značky SEAT mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie "formula Leon", založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu značky.


Len teraz preto môžete získať svoj nový SEAT Leon s výhodou až 6700 EUR.


SEAT oslavuje svoj miliónty Leon šokújúcou ponukou - uvedením nových akčných modelov SEAT Leon Limited. Zákazníka pritom odmeňuje hneď 3x – exkluzívnou a bohatou výbavou, bezkonkurenčnými bonusmi a navyše prémiovými službami grátis.


Pomyselnú korunku v ponuke nasadil nový najvyšší stupeň výbavy Black Limited. Vychádza z vrcholnej verzie Leona FR s bohatou výbavou navyše a k tomu s exkluzívnym balíkom Black Matt. Čierne 18“ zliatinové disky, čierna dominantná maska chladiča, čierne a vyhrievané spätné zrkadlá, interiér z čiernej Alcantary a čierny strop interiéru pre umocnenie pocitu výnimočnosti.


SEAT Leon bol prvým automobilom v kompaktnom segmente, ktorý bol vybavený reflektormi Full LED s charakteristickým svetelným podpisom. Postupná implementácia najmodernejších technológií ako SEAT Full Link, digitálny združený prístroj a bezdrôtová nabíjačka smartfónu zlepšili digitálnu konektivitu a zvýšili komfort posádky.

Nechajte sa rozmaznávať bohatou sériovou výbavou akčných modelov SEAT Leon Limited. Full LED svetlomety, adaptívny tempomat vrátane asistenta pre jazdu v dopravnej zápche, SEAT Drive profile s meničom jazdných režimov vrátane nastavenia odozvy riadenia a motora, pokročilý palubný infotainment, vyhrievané sedadlá a trysky ostrekovačov a ešte omnoho viac. Zmeňte si náladu v interiéri zmenou ambientného osvetlenia interiéru pomocou jednej z ôsmych farieb. Záleží len na vás.

Akčné modely SEAT Limited sú dostupné pre výbavy Style, Xcellence, FR, Black a Cupra. Oslávte úspech modelu Leon u vášho obľúbeného predajcu značky SEAT

Na výber je okrem benzínových a naftových motorov úsporný TGI hybrid šetrný k životnému prostrediu s pohonom na stlačený zemný CNG, a tiež ako aj vysoko výkonná verzia CUPRA s výkonom až 310 koní.


Vedeli ste, že…?
• SEAT Leon prvej generácie sa začal predávať v októbri 1999; preto v tomto roku Leon oslavuje svoje 20. výročie.
• Celkovo SEAT doteraz predal 2.210.712 kusov z modelového radu Leon: 534.797 kusov prvej generácie, 675.915 druhej generácie a 1.000.000 tretej. Na aktuálnu generáciu tak pripadá 45 % z celkového predaja modelového radu Leon za uplynulých 20 rokov.
• SEAT Leon sa predáva na všetkých piatich kontinentoch, od Španielska (kde sa v súčasnosti predáva najväčší počet) po Mexiko, Maroko, Singapur alebo Nový Zéland.
• Nemecko, Španielsko a Veľká Británia sú tri trhy na ktorých sa predala väčšina automobilov Leon tretej generácie.
• Ak by sa 1.000.000 automobilov SEAT Leon predaných od roku 2012 postavilo za sebou, vytvorili by rad dlhý 4.370 kilometrov, čo predstavuje viac ako dvojnásobok vzdialenosti medzi mestami Barcelona a Bratislava.

Automobil, ktorý zmenil SEAT

Úspech modelu Leon transformoval najnovšiu históriu značky SEAT z komerčného a finančného hľadiska a vyvolal kvalitatívny skok v oblasti imidžu značky. Okrem toho Leon umožnil zvýšiť aj ziskovosť na vyrobený kus automobilu SEAT, čo prispelo k obratu z negatívneho hospodárskeho výsledku značky v roku 2012 (-149 miliónov eur) po historicky najlepší ekonomický výsledok značky v roku 2018 (zisk po zdanení 294 miliónov eur).

Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Vývoj tejto stavebnice, ktoré priniesla bezprecedentný skok vpred v oblasti technológie a výroby, si vyžiadal náklady 800 miliónov eur. Modelom Leon kvalita výroby španielskej značky dosiahla štandard koncernu Volkswagen, okrem toho aktuálna generácia prispela ku konsolidácii 1.600 pracovných miest priamo vo výrobnom závode a vyše 6.000 pracovných miest v dodávateľskom priemysle.


Ku každému novému vozidlu SEAT získa zákazník automaticky grátis Servisné prehliadky na 100.000 km / 4 roky a predĺženú garanciu SEAT až na 6 rokov / 150.000km.

Štvorročný grátis servis zahŕňa vykonávanie údržby predpísanej výrobcom vozidla počas 4 rokov alebo do dosiahnutia 100 000 najazdených km, vrátane originálnych náhradných dielov (motorový olej, potrebné filtre, brzdová kvapalina...) s výnimkou pohonných hmôt.

Štandardná 2-ročná záruka je predĺžená na 6-ročnú garanciu SEAT / max. 150 000 km. Garancia SEAT kryje tie isté časti vozidla ako štandardná záruka výrobcu bez výnimiek. Navyše garancia je platná v plnom rozsahu pre súkromné, právnicke osoby i živnostníkov.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


18. jún

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


18. jún

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


18. jún