SME
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Už len týždeň na zmenu poisťovne!

Takto uvažujú matky pri výbere zdravotnej poisťovne pre svoje dieťa.

Diana Taišová, Košice

Od poisťovne očakávam, že sa na ňu v ťažkej životnej situácii môžem spoľahnúť. Mám na mysli krátke čakacie doby na operačné zákroky a pod. Pre mňa osobne sú bonusom elektronické predpisy-recepty. Stačí kontaktovať lekára, požiadať o predpísanie lieku a rovno si ho môžem vybrať v lekárni, bez toho, aby som medzitým musela navštíviť lekára.

Silvia Tóth, Komárno

Podľa môjho názoru by sa malo prihliadať na špeciálne okolnosti a prípady, a nie sa bezpodmienečne riadiť jedným pravidlom. Zdravotná poisťovňa by mala byť iniciatíva v hľadaní možnosti liečby a nie v hľadaní výhovoriek prečo sa to a ono nedá. Som rada, že som pre svojho synčeka vybrala akurát poisťovňu Dôvera a to z toho dôvodu, že prepláca viaceré zdravotnícke úkony a lieky. Výnimočné na tejto poisťovni je, že sa chorí ľudia a ľudia s hendikepom môžu zapojiť do grantového programu, ktorý ponúka a majú šancu získať pomoc v ťažkej finančnej situácii.

Alena Rýchliková, Bratislava

Som spokojná, ak má poisťovňa proaktívny prístup, poskytne mi informácie, o ktoré ani nežiadam, ale neskôr rýchlo zistím aké sú užitočné. U nás bola zdravotná poisťovňa vždy rodinná záležitosť. Tak, ako mňa rodičia prihlásili do rovnakej zdravotnej poisťovne, do ktorej patrili aj oni, ani ja som nerozmýšľala nad inými alternatívami, keď sa mi narodilo dieťa. Navyše pobočka Dôvery bola v blízkosti miesta môjho bydliska, takže išlo trochu aj o komfort pri vybavovaní nevyhnutnej administratívy pre dieťa.

Barbora Helcmanová, Pača

Očakávam, že v prípade akýchkoľvek otázok, či už ohľadne preplatkov, možnosti poistenia a rôznych výhod, mi zamestnanci poisťovne všetko ochotne vysvetlia a poradia. Tak sa správa Dôvera. Keďže nám detičky vypĺňajú všetok voľný čas, všetko riešime cez jej mobilnú aplikáciu. Je to veľká výhoda. Keďže sama som poistenkou Dôvery 23 rokov, tak som ani nad inou zdravotnou poisťovňou pre naše dvojičky neuvažovala. Naše detičky musia mať hypoalergénne mlieko na predpis. Ocenili sme, že poisťovňa nám prepláca aj doplatky za toto špeciálne mlieko.

Simona Jašurková, Trstená

Zdravotná poisťovňa by mala byť dostupná a jej produkty zrozumiteľné. Pacient by mal vedieť na čo všetko má nárok. Som spokojná že som svojmu synovi vybrala poisťovňu Dôvera. Finančne podporila nášho Samka, aby mohol absolvovať rehabilitačný pobyt.

Jana Váchová, Hrubý Šúr

Celá rodina, teda ja, manžel a dcérka Natálka sme poistencami Dôvery. Služby poisťovne sú transparentné, o každom predpísanom lieku a výkone lekára sme informovaní prostredníctvom mailu, čo sa nám veľmi páči. Tiež sú zaujímavé benefity napríklad v rámci dentálnej starostlivosti a iné, ktoré poskytuje.

Už len necelý týždeň zostáva na zmenu zdravotnej poisťovne! Ak sa neviete rozhodnúť, ktorá zdravotná poisťovňa je pre vaše dieťa či deti tá pravá, inšpiráciu hľadajte vo výpovediach vyššie alebo kliknite sem.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Videobanking. Nová éra bankovania je tu

To, čo sa ešte pred rokom mohlo zdať ako scéna zo sci-fi, je dnes realitou.

Tlačové správy

Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce

Aktuálna situácia môže viesť k demotivácii aj prokrastinácii v práci. Čo robiť, aby sa to nestalo vám alebo vašim zamestnancom?

Tlačové správy

Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020

Celkový trh s uvedenými vozidlami tak poklesol o takmer 25% oproti roku 2019.