SME
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Gansberg Koliba už stojí: Luxus v každom detaile

Čerstvo dokončený rezidenčný projekt Gansberg Koliba púta jednoliatou kvalitou celku, za ktorou cítiť náročnosť vo výbere detailov

Autori Gansbergu Koliba už od ohlásenia projektu netajili, že majú ambíciu osloviť ľudí, pre ktorých je bývanie odmenou za úspech. Teda takých, ktorí na svoj obytný priestor kladú rovnako vysoké nároky ako na seba. Nie však iba v zariaďovaní interiéru. Očakávajú viac, solídny základ vonku aj vnútri. A neostanú sklamaní, pretože v Gansbergu Koliba sa ho dočkajú.

Projekt pomáhali spoluvytvárať renomovaní dizajnéri a značky s dobrou reputáciou u nás aj v zahraničí. Ak by sme si mali pomôcť paralelou z módneho slovníka, Gansberg Koliba má bližšie k jedinečnosti „haute couture“ než k „ready to wear“ kolekciám.

Pôsobivosť aj praktickosť exteriérových riešení

Pri pohľade na štandard bytov v projekte Gansberg Koliba naplno precítite harmóniu spojenia úžitkovej praktickosti, špičkového remeselného vypracovania a znamenitého štýlu. No ešte predtým, ako vojdete dnu, oceníte riešenia, s akými autori projektu pristúpili k úpravám exteriéru.

Závan exotiky prináša cumaru, juhoamerická drevina použitá nielen na fasádach a terasách, ale napríklad aj na kvetináčoch. Popri dekoračnej funkcii integrujú v sebe vonkajšiu klimatizačnú jednotku – ktorá tak pohľadovo vôbec nepôsobí rušivo, naopak, vyvážene zohľadňuje ako účelové, tak aj estetické kritériá.

Severský dotyk reprezentuje nórsky hliníkový plech, ušľachtilý materiál použitý pri realizovaní lemov a fasády. Lem zároveň predstavuje výrazný horizontálny prvok, čím prispieva k odlíšiteľnosti a rázovitosti architektúry Gansbergu Koliba. Podobne unikátny prístup badať aj na zámočníckych prácach. Exteriérové zábradlia pútajú trojicou exkluzívnych atypických vzorov, navrhnutých a na mieru vyrobených zručným zámočníkom.

Mimoriadne efektne pôsobí fasádna úprava penthousov. Strešné byty Gansbergu Koliba sú namiesto klasickej omietky obložené eternitom, alternatívnym materiálom, ktorý zaujme svojou ekologickosťou, odolnosťou voči UV lúčom, vodeodolnosťou, nehorľavosťou i pružnosťou. Na pohľad zvádza tvarom pripomínajúcim šupiny hadej kože.

Ochutnávka zo štandardu vášho budúceho bytu

Brána do vášho súkromia je vyrobená českou rodinnou firmou SAPELI fungujúcou už od začiatku dvadsiateho storočia. Dvere sú z materiálov a komponentov pochádzajúcich hlavne od slovenských remeselníkov a ich pozoruhodným výrobným rysom je extra náročné testovanie kvality, v rámci ktorého prejde každý kus previerkou až pol milióna otváracích cyklov. Také číslo v bežnej prevádzke ani nedocielite, je skôr demonštráciou perfekcionizmu výrobcu.

Pri každom kroku po vašich bytových parketách Europarkett od výrobcu Parkett Designer pocítite pod nohami hrejivosť precízne opracovaného dreva. Šesť vrstiev UV tvrdého laku KLUMPP predstavuje trvácne, ekologicky neškodné a k zdraviu šetrné riešenie bez rozpúšťadiel a formaldehydov. Tvrdý voskový olej OSMO je odolný voči vode i poškodeniu, pričom si uchováva svoju elasticitu. Luxusne pôsobiace jednoliate vzory dajú bytu eleganciu, začínajúcu už od podlahy.

Kúpeľňovým pôžitkárom určite netreba dvakrát predstavovať meno Villeroy & Boch. Medzinárodne známa firma posúva úroveň štandardu vyššie už od roku 1748. Ich štýlové výrobky s nevšedným dizajnom budú zdobiť aj vašu kúpeľňu a aby bol zážitok z nadštandardne vybavenej svätyne pokoja tým pravým pohladením pre zmysly, tá istá značka figuruje aj pri výbere sanitárnych zariadení. Každý relaxačný večer vo vani a každá povzbudzujúca sprcha bude preto ešte komfortnejším zážitkom.

Podobu vašej kúpeľne pomáhajú dotvárať produkty kúpeľňového štúdia Domoss, s akými sa v rámci štandardu rezidenčných objektov na Slovensku len tak nestretnete. O to exkluzívnejší nádych má spolupráca tejto prestížnej značky s autormi projektu Gansberg Koliba.

Bývanie v znamení individualizácie

Prečo zľavovať z náročnosti, keď nemusíte? Pozrite si ponuku unikátne kategorizovaných bytov v projekte Gansberg Koliba. Každá zo štyroch kategórií – City View, Garden, Quiet a Premium – bola navrhnutá pre jedinečný životný štýl budúcich obyvateľov. Jednotiacim motívom je vyšperkované materiálové vyhotovenie, v ktorom jasne prečítate odkaz: Nie je tu miesto pre nedotiahnuté detaily.

Viac na gansberg.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Videobanking. Nová éra bankovania je tu

To, čo sa ešte pred rokom mohlo zdať ako scéna zo sci-fi, je dnes realitou.

Tlačové správy

Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce

Aktuálna situácia môže viesť k demotivácii aj prokrastinácii v práci. Čo robiť, aby sa to nestalo vám alebo vašim zamestnancom?

Tlačové správy

Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020

Celkový trh s uvedenými vozidlami tak poklesol o takmer 25% oproti roku 2019.