SME
Piatok, 15. január, 2021 | Meniny má DobroslavKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Začala sa výstavba projektu Pod Vinicou

Predaných je už 40% bytov. Na Skalickej ceste, v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto, začala výstavba projektu Pod Vinicou.

Na Skalickej ceste, v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto, začala výstavba projektu Pod Vinicou obytného súboru piatich mestských víl a jedného bytového domu. V tejto pokojnej lokalite tak už čoskoro pribudne 157 kvalitne postavených, energeticky efektívnych moderných bytov, zasadených do vybaveného zeleného areálu s vyriešeným parkovaním. Projekt ponúka 1 - 4-izbové byty s rozlohou od 30 do 114 m2, byty s balkónmi, terasami či predzáhradkami. Obzvlášť lákavé sú strešné 4-izbové byty s prémiovými výhľadmi na Karpaty.
Pod Vinicou je projektom renomovanej česko-slovenskej investičnej skupiny Arca Capital s viac ako 20-ročnými skúsenosťami na slovenskom a českom trhu.

V rukách oceňovaného zhotoviteľa
Na výstavbe Pod Vinicou pracuje generálny zhotoviteľ stavby, slovenská stavebná firma Hornex, ktorá viackrát získala cenu Stavebná firma roka.

Medzi ich zrealizovanými stavbami nájdeme projekty ocenené v súťaži Stavba roka a mnohé známe stavebné diela. Ako za zhotoviteľa povedal manažér stavby Ing. Marek Jedinák: “Výkopové práce úspešne napredujú a momentálne prebieha zakladanie stavby - betonáž zákla-dových dosiek a izolácia stavby voči vode a vlhkosti. Už čoskoro začnú na základových doskách vyrastať stavebné prvky, postupne formujúce budúci tvar budov.” Podľa harmonogramu stavebných prác by mala byť hrubá stavba dokončená v roku 2020. Predbežný termín kolaudácie projektu je v závere roka 2021.

Rodinné bývanie Pod Vinicou
Predaj rezidenčného projektu Pod Vinicou sa naplno rozbehol v prvej polovici roka 2019 a je výhradne v gescii oceňovanej slovenskej realitnej kancelárie HERRYS. Byty sú široko koncipované ako príjemné a premyslené bývanie pre mladé rodiny i jednotlivcov, ktorí chcú bývať obklopení prírodou s dobrou
dostupnosťou do mestského centra. “Vďaka premysleným dispozíciám, lákavej lokalite a vysokému štan-dardu je záujem o všetky kategórie bytov. Úplne najviac dopytov však evidujeme o väčšie byty a rodinné bývanie. Aktuálne je predaných 40 % bytov, no pre záujemcov, ktorí zareagujú dostatočne rýchlo, máme stále v ponuke širokú škálu bytov v rôznych výmerách a cenových reláciách,” hovorí Mgr. Linda Prelov-ská, Project Manager realitnej kancelárie HERRYS. Okrem kompletného zabezpečenia kúpy nehnuteľností poskytuje realitná kancelária aj služby hypotekárneho špecialistu.

Zelený areál a bohatá občianska vybavenosť
Komorné bývanie Pod Vinicou vytvára perspektívu na budovanie susedských komunít. Ide o čisto rezi-denčný projekt s uzavretým areálom, ktorý ponúka dostatok parkovacích miest aj atraktívne predzá-hradky. Vyrastá v jednej z najzelenších častí Bratislavy, v obľúbenej lokalite Biely Kríž. Tá je charakte-ristická dlhodobo ustálenou nízkopodlažnou bytovou zástavbou, ktorá ho oddeľuje od neďalekej Račianskej ulice. Budúcim obyvateľom táto poloha zabezpečí mestské vyžitie a výbornú občiansku vybavenosť. V pešej dostupnosti sa nachádza materská a základná škola, zdravotné stredisko aj pošta. Veľkou výhodou bývania Pod Vinicou je najmä jednoduchá dopravná dostupnosť do centra Bratislavy, električkou sa tam obyvatelia dostanú za 15 minút bez ohľadu na dopravnú špičku. V susedstve sa nachádza populárne kultúrne a kreatívne centrum Nová Cvernovka, ponúkajúce koncerty, diskusie, výstavy či workshopy.
Na dosah sú tiež cyklotrasy a turistické chodníčky do Malých Karpát, na Kamzík či Železnú studničku.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon pre Slovensko a Českú republiku v segmente dioptrických skiel.

Tlačové správy

Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie

Nečakané rozšírenie koronavírusu postavilo populáciu a taktiež rôzne priemyselné odvetvia pred výzvy v mnohých oblastiach života.

Tlačové správy

SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov

Rok 2020 bol pre spravodajstvo SME.sk rekordný z hľadiska viacerých parametrov.