SME
Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Máte pracovné jednanie v Bratislave?

Máte pracovné jednanie v Bratislave? Vyskúšajte Bratislava Apartmens Rent.

Máte pracovné jednanie v Bratislave? Vyskúšajte Bratislava Apartmens Rent

V dnešnej dobe čoraz viacej ľudí prichádza do Bratislavy za pracovnými ponukami, pretožeBratislava ako hlavné mesto má výhodnú polohu na oboch brehoch rieky Dunaj a rieky Morava. Má obchodné historické centrum a tiež v nej sídli mnoho zahraničných spoločností. Taktiež v nej sídli veľa známych univerzít, divadiel, galérií, múzeí, čiže ponúka široké kultúrne aj športové vyžitie. Bratislavský región ako jediný je tretím najbohatším regiónom v Európskej únii.

Bratislava má z hľadiska pracovných príležitostí výbornú polohu v strednej Európe. Leží len hodinu cesty od Viedne, dve hodiny cesty autom od Budapešti, od Prahy ju delia 3 hodiny cesty a taktiež to nie je ďaleko do Záhrebu alebo Krakova. Do týchto okolitých miest sa ľahko a pohodlne dostanete vlakom, autom alebo lietadlom.

Hlavne mesto Slovenska je známe aj kvôli nádhernému historickému Starému mestu, známy jeBratislavský hrad, mnoho pouličného umenia a netreba zabúdať ani na kulinárske špeciality špecifické pre našu krajinu (bryndzové halušky alebo šúľance s makom).

Ak teda musíte absolvovať pracovnú cestu do Bratislavy, máme pre Vás a Váš tím tip na výborné apartmány. V apartmánoch Bratislava Apartmens Rent sa budete cítiť príjemne, sú cenovo dostupné a Vaša pracovná cesta bude menej náročná.

Ak sa rozhodnete pre apartmány Bratislava Apartmens Rent a rezervujete si Váš pobyt priamo s nami, zástupca spoločnosti Vám poradí, v ktorej lokalite bude apartmán výhodnejší vzhľadom na Vaše pracovné stretnutia. Nebudete musieť ďaleko cestovať a presúvať sa v meste za klientami, ale naša spoločnosť urobí všetko preto, aby sa apartmán nachádzal v blízkosti Vášho pracovného stretnutia. Samozrejmosťou je tiež zabezpečenie miesta na parkovanie v blízkosti Vášho apartmánu.

Transfer na letisko

Nemusíte sa trápiť volaním taxíka, ale my Vás pohodlne prepravíme na letisko v Bratislave alebo vo Viedni.

Základné vybavenie apartmánov

Ak sa rozhodnete ubytovať v našich apartmánoch, nemusíte sa trápiť so zbytočným balením batožiny, pretože ponúkame základné vybavenie apartmánov od toaletných potrieb, bielizne uterákov, fénov a možnosti uvariť si kávu a čaj. Každý apartmán je tiež vybavený aj práčkou s pracími prostriedkami a tým si môžete zabaliť aj menej oblečenia, čo ocení Váš zamestnávateľ, keď nemusí priplácať za extra batožinu.

V našich apartmánoch budete mať úplný pocit súkromia, nie ako v hoteloch, kde môžete byť obklopení inými ubytovanými hosťami. Môžete pohodlne využívať celý apartmán a pri rezervácii môžete požiadať aj o napr. balkón, extra izbu alebo apartmán s výhľadom. Z našich apartmánov Vám odporúčameApollo Apartment

Priestor na pracovné stretnutie

Svojich obchodných partnerov môžete v pohode pozvať na pracovné jednanie k sebe do apartmánu, alebo na večeru. Budete tu mať väčšie súkromie ako v hoteli. Vo všetkých apartmánoch je bezplatné Wi-fi pripojenie a tak môžete pracovať aj z pohodlia pohovky, postele alebo pracovného stola. V našej ponuke sú aj apartmány, ktoré sa nachádzajú v budove, ktorá disponuje zasadacou miestnosťou, ktorú si môžete prenajať. Zasadacie miestnosti sú plne vybavené všetkým potrebným pre Vaše pracovné stretnutia (Wi-fi pripojenie, papiere , perá, flipchartami, fľaše s vodou a pod.).

Výhody, dlhodobý prenájom a upgrady

Pri rezervácii Vašej pracovnej cesty priamo cez našu spoločnosť Bratislava Apartmens Rent, môžete využívať mnoho zliav, čím môžete Vašej firme ušetriť nemalé finančné prostriedky. Pri priamej rezervácii Vám vzniká nárok na doplnkové upgrady a v prípade dlhodobých firemných projektov naša spoločnosť Vám ponúkne aj dlhodobý prenájom.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej

Základ príjemného bývania je pomerne jednoduchý.

Tlačové správy

Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu

Každým nákupom v Kauflande je teraz pomoc bližšie!

Tlačové správy

Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí

V Očnom centre Sokolík poskytujeme očnú starostlivosť v plnom rozsahu, v operačných sálach, i v špecializovaných ambulanciách.