SME
Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Najexkluzívnejšie bývanie v centre Košíc

Začala sa výstavba nových lukratívnych bytov KZC Residence.

Mestská časť Košice Juh bude mať čoskoro nový rozmer. Na rohu Rastislavovej a Kukučinovej sa začala výstavba lukratívneho bytového domu KZC Residence. Prednosťou projektu je okrem iného jeho poloha, ktorá ponúka nenahraditeľnú možnosť luxusného mestského bývania priamo v srdci Košíc. Luxusné byty vo vzdialenosti 400 metrov od Hlavnej ulice ulahodia najmä náročnejším záujemcom. Navyše sa v bezprostrednej blízkosti bytového domu nachádza Kulturpark, ktorý sa pravidelne stará o kultúrny život obyvateľov mestskej časti. KZC Residence ako jediný projekt v meste, ponúka jedinečné najmä 3 a 4-izbové bytové jednotky.

Skutočne komfortné bývanie

Developeri projektu sa zamerali na vytvorenie jedinečného exkluzívneho bývania a preto bude KZC Residence disponovať nadštandardným a výnimočným dizajnom. V spoločných priestoroch sa budú nachádzať himalájske tehly, benátsky štuk, či luxusné lustre a dizajnové doplnky. Prepychový vzhľad navyše doplnia ručne kované prvky od umeleckého kováča. Ako jediný projekt v Košiciach, obsahuje až 3-metrové vnútorné parkovacie miesta, čím zvyšuje maximálne pohodlie bývania. Štandardom parkovacích miest budú taktiež prípojky pre nabíjanie elektromobilov v podzemných garážach. Každý majiteľ bude mať teda k dispozícii svoju vlastnú súkromnú nabíjaciu stanicu a množstvo ďalších inteligentných vymožeností, ktoré zabezpečia mimoriadny komfort bývania. Samozrejmosťou projektu sú taktiež materiály tých najvyšších štandardov s cieľom dosiahnuť vysokú energetickú úspornosť.

Zelené strechy a inteligentné bývanie

Projekt KZC Residence sa okrem komfortu budúcich majiteľov zameral aj na zlepšenie klímy mestskej časti. V celom projekte budú zelené fasády a extenzívna zeleň, čo zabezpečí zníženie teplotných výkyvov, a tým aj prehrievanie v lete alebo ochladzovanie v zime. Toto moderné riešenie plní ekologickú funkciu, chráni hydroizoláciu a zlepšuje klímu a taktiež pohlcuje hluk v mestskej časti.

Nadštandardným riešením bývania v KZC Residence sú zabudované inteligentné systémy, lokálna rekuperácia a Smart vymoženosti, ktoré projekt ponúka. Otvorenie bytu mobilným telefónom, ovládanie osvetlenia, alarmu, či vykurovania a mnoho iných vymožeností uľahčí majiteľom bývanie v tomto jedinečnom projekte. Budúci majitelia budú teda odbremenení od množstva úkonov a budú si môcť naplno vychutnať pohodlie domova.

Netreba zaváhať

Záujemcovia o inteligentné mestské bývanie si môžu rezervovať byt na stránkewww.kzcresidence.sk. Vzhľadom na úspešný predaj predchádzajúcich projektov a vzrastajúci dopyt po nehnuteľnostiach v Košiciach odporúčame nezaváhať ani minútu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Už v sobotu 25. septembra si pripomenieme Svetový deň lekárnikov.


2 h

Pomáhať dobrej veci prináša svoje ovocie a niekedy aj tekuté zlato!


6 h

Niektorí sa možno nevedia vzdať milovaného auta, ale výmenou starého vykurovania môžeme veľa ovplyvniť.


6 h
Skryť Zatvoriť reklamu