SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Najexkluzívnejšie bývanie v centre Košíc

Začala sa výstavba nových lukratívnych bytov KZC Residence.

Mestská časť Košice Juh bude mať čoskoro nový rozmer. Na rohu Rastislavovej a Kukučinovej sa začala výstavba lukratívneho bytového domu KZC Residence. Prednosťou projektu je okrem iného jeho poloha, ktorá ponúka nenahraditeľnú možnosť luxusného mestského bývania priamo v srdci Košíc. Luxusné byty vo vzdialenosti 400 metrov od Hlavnej ulice ulahodia najmä náročnejším záujemcom. Navyše sa v bezprostrednej blízkosti bytového domu nachádza Kulturpark, ktorý sa pravidelne stará o kultúrny život obyvateľov mestskej časti. KZC Residence ako jediný projekt v meste, ponúka jedinečné najmä 3 a 4-izbové bytové jednotky.

Skutočne komfortné bývanie

Developeri projektu sa zamerali na vytvorenie jedinečného exkluzívneho bývania a preto bude KZC Residence disponovať nadštandardným a výnimočným dizajnom. V spoločných priestoroch sa budú nachádzať himalájske tehly, benátsky štuk, či luxusné lustre a dizajnové doplnky. Prepychový vzhľad navyše doplnia ručne kované prvky od umeleckého kováča. Ako jediný projekt v Košiciach, obsahuje až 3-metrové vnútorné parkovacie miesta, čím zvyšuje maximálne pohodlie bývania. Štandardom parkovacích miest budú taktiež prípojky pre nabíjanie elektromobilov v podzemných garážach. Každý majiteľ bude mať teda k dispozícii svoju vlastnú súkromnú nabíjaciu stanicu a množstvo ďalších inteligentných vymožeností, ktoré zabezpečia mimoriadny komfort bývania. Samozrejmosťou projektu sú taktiež materiály tých najvyšších štandardov s cieľom dosiahnuť vysokú energetickú úspornosť.

Zelené strechy a inteligentné bývanie

Projekt KZC Residence sa okrem komfortu budúcich majiteľov zameral aj na zlepšenie klímy mestskej časti. V celom projekte budú zelené fasády a extenzívna zeleň, čo zabezpečí zníženie teplotných výkyvov, a tým aj prehrievanie v lete alebo ochladzovanie v zime. Toto moderné riešenie plní ekologickú funkciu, chráni hydroizoláciu a zlepšuje klímu a taktiež pohlcuje hluk v mestskej časti.

Nadštandardným riešením bývania v KZC Residence sú zabudované inteligentné systémy, lokálna rekuperácia a Smart vymoženosti, ktoré projekt ponúka. Otvorenie bytu mobilným telefónom, ovládanie osvetlenia, alarmu, či vykurovania a mnoho iných vymožeností uľahčí majiteľom bývanie v tomto jedinečnom projekte. Budúci majitelia budú teda odbremenení od množstva úkonov a budú si môcť naplno vychutnať pohodlie domova.

Netreba zaváhať

Záujemcovia o inteligentné mestské bývanie si môžu rezervovať byt na stránkewww.kzcresidence.sk. Vzhľadom na úspešný predaj predchádzajúcich projektov a vzrastajúci dopyt po nehnuteľnostiach v Košiciach odporúčame nezaváhať ani minútu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22. jan

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan

Tropické pláže, more, pamiatky, africké safari. Kde hľadať skvosty Zanzibaru?

22. jan