SME
Sobota, 18. január, 2020 | Meniny má Bohdana
INZERCIA

Darček na poslednú chvíľu? Aj malý diamant sa počíta!

Deň pred Vianocami kupujú v Bratislave darčeky ešte tisíce ľudí. A dobre robia. Veď dobré obchody sú na to pripravené.

24 hodín do finále

Daňové priznanie, STK aj vianočné darčeky. Na poslednú chvíľu. To máme spoločné viacerí :) A darovať peniaze alebo praktický darček typu vysávač nie je úplne vianočné. Úplne vianočné sú žiariace oči a prekvapenie v malej krabičke. V takej tej krabičke s logom ALOve.

Diamantíky a diamanty

Manželky, mamy, sestry, dcéry, priateľky? Máme pre ne tipy z dielne šperkárskej značky ALOve . Diamantové šperky sú nadčasové a vhodné na každú príležitosť. Na jednej strane elegantné a klasické a v inej kombinácii odvážne a rebelské. A čo je dôležité, môžete si ich dovoliť.

Prívesok s tajomstvom

Chystáte sa obdarovať krehkú bytosť, ktorá však má jasno vo svojich hodnotách? Bude sa jej páčiť jemný náhrdelník s príveskom z kolekcie Symbols . Vybrať môžete klasický krížik, veselú snehovú vločku alebo symbol Hamsy, čiže fatimskej ruky. Tento amulet má jedinečný ochranný význam a v našich končinách ešte nie je veľmi rozšírený, takže ho ocení žena, ktorá vyznáva originalitu a tajomstvá si necháva pre seba.

Anjelské krídla

Ochrannú symboliku majú aj kúsky z kolekcie Angels . Veď ako povedať milovanej osobe, že vám na nej záleží, ako jej darovať nežné anjelské krídla, ktoré ju budú sprevádzať na každom kroku? Navyše so vsadeným drobným diamantom, ktorý si takáto žena zaslúži.

Fashion diamonds

Mladšie ročníky alebo tie dámy, ktoré sú mladé celý život, ocenia hravý náramok z kolekcie Neha . Sú z bieleho, žltého alebo ružového zlata a môžu byť doplnené trendovou farebnou šnúrkou a príveskom. Špeciálne odporúčanie – je perfektný darček pre mladú ženu, ktorá určite túži po svojom prvom diamante. I keď o tom možno ešte nevie.

Šperk môžete vybrať osobne v butiku v bratislavských nákupných centrách Eurovea alebo Aupark alebo online v eshope.

Alebo ste snáď plánovali ísť niekam inam? Veď vždy sa stretávame deň pred Vianocami práve tu!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 miliónov čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

V košickom Kauflande pribudol nový McDonald´s

McDonald´s ešte koncom minulého roku otvoril svoju 32. reštauráciu na území Slovenska.

Tlačové správy

Duálna akadémia: Na strednej škole sa vzdelávajú, aj zarábajú

Súkromná stredná odborná škola Duálna akadémia uvedie v tomto roku do pracovného života prvých maturantov.