SME
Sobota, 18. január, 2020 | Meniny má Bohdana
INZERCIA

Last minute je nové forever. Pokiaľ je to diamant

Minulý rok ste si vraveli, že sa vám to už nestane. Že vianočný darček bude pripravený už od októbra a bez stresu. A stalo sa zas.

Nezúfajte, ešte nie je všetkým dňom koniec. Máme pre vás skvelý nápad. Priam očarujúci. Niečo, čím ospravedlníte aj svoju zaneprázdnenosť, zábudlivosť alebo lenivosť, jednoducho všetky zlé vlastnosti, pre ktoré ste svoj darček doteraz nekúpili. Diamantový šperk od ALO diamonds.

Náušnice nesklamú

V trblietavom svete ALO diamonds na vás čaká defilé klenotníckych majstrovských kúskov, ktoré potešia oko a roztopia srdce každej ženy. Neveríte? Podľa prieskumu šperky rady dostávajú takmer všetky ženy. Platí pritom, že čím mladší ročník, tým väčšmi inklinuje ku klenotom. Muži síce najradšej kupujú prstene, u nežného pohlavia však najviac bodujú náušnice. Uprednostňuje ich viac ako tretina žien.* Zohľadnite to pri výbere a máte spolovice vyhraté. Druhú polovicu úspechu tvorí, samozrejme, vkus. Aktuálna kolekcia ALO Universe prináša nadpozemsky krásne náušnice, ktorým podľahnú aj tí najprieberčivejší.

Vyberajte s citom

Pre rafinovanú, tajomnú bytosť sú ako stvorené náušnice ALO Night Sin . Magická kombinácia čiernych a čírych diamantov tvoriaca siluetu klenotu bude predstavovať jeden z jej splnených snov. Alebo máte doma ženu s vycibreným vkusom, ktorej svedčia farby? Potešte ju náušnicami zo série ALO Royal Dream . Zelený smaragd alebo nebesky modrý zafír zvýraznia jej krásu v obklopení diamantov. Ak ženu vášho života charakterizuje krehkosť a elegancia, rozžiarte jej tvár náušnicami ALO Infinite Glory , ktoré skvele kombinujú biele zlato a číre diamanty.

Diamantový šperk nie je drobnosť pre chvíľkové potešenie. Je to vzácny dar s trvalou hodnotou. To však neznamená, že si ho nemôžete zadovážiť na poslednú chvíľu. Ide predsa o všetko: o lásku.

Inšpirujte sa na alo.sk alebo v butikoch ALO diamonds.

*Zdroj: Nielsen Admosphere Omnibus, SR, 15+

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 miliónov čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

V košickom Kauflande pribudol nový McDonald´s

McDonald´s ešte koncom minulého roku otvoril svoju 32. reštauráciu na území Slovenska.

Tlačové správy

Duálna akadémia: Na strednej škole sa vzdelávajú, aj zarábajú

Súkromná stredná odborná škola Duálna akadémia uvedie v tomto roku do pracovného života prvých maturantov.