SME
Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Nechcete čakať rok na oddlženie? Je tu riešenie

Poďte sa s nami na to pozrieť.

(Zdroj: Pixabay)

Prišiel dlho očakávaný Január 2020 a s ním aj zmena v pravidlách pre žiadateľov o osobný bankrot. Hlavnou zmenou bola podmienka, ktorú musí žiadateľ splňovať, aby mohol požiadať o osobný bankrot a tou podmienkou je mať 1 rok starú exekúciu. Je to podľa Vás veľa? Podľa nás určite hej, no BONATO má aj na to jedno riešenie.

BONATO ako jediné na Slovensku ponúka garanciu na osobný bankrot

V praxi to znamená, že BONATO posúdi Vašu celkovú ekonomickú situáciu a podľa tejto analýzy vydá garanciu.

Čo vtedy ak nemám exekúciu alebo nechcem prísť o majetok?

Ďalšou možnosťou, ako sa zbaviť dlhov, je tzv. Správa záväzkov, jedná sa o unikátnu službu, ktorá zabezpečí to, aby klient zaplatil len nevyhnutné minimum podľa platných zákonov. Celý proces zariaďuje právnik, ktorý pomôže vypracovať oddlžovaciu stratégiu.

V praxi to znamená, kontrolu zmlúv, či odporujú dobrým mravom alebo úplne porušujú zákony (napr. neúmerne vysoké pokuty, úroky či doložky, v ktorých sa dlžníci vzdávajú možnosti sa súdne brániť). Takéto nevýhodné zmluvy sa dajú riešiť aj iným spôsobom a to súdnym sporom s veriteľmi.

Príklad z praxe:

Pán Ladislav sa na nás obrátil v roku 2018 a uzavrel s nami Zmluvu o Správe záväzkov. Spoločnosť BENCONT COLLECTION, a.s. a náš klient pán Ladislav viedli súdny spor o nariadenie neodkladného opatrenia. Spoločnosť BENCONT COLLECTION, a.s. si od zamestnávateľa pána Ladislava nárokovala zrážky zo mzdy v celkovej výške 2 167,11 €.

Tak ako aj v predchádzajúcich prípadoch, právo bolo na strane nášho klienta a Okresný súd v Rožňave nariadil spoločnosti zdržať sa výkonu práva na zrážky zo mzdy. Takto sme nášmu klientovi pomohli zachrániť jeho peniaze v celkovej sume 2 167,11 €.

BONATO patrí k najúspešnejším firmám v oblasti oddlžovania fyzických osôb. Zároveň je aj držiteľom certifikátu Dôveryhodná firma v roku 2019.

Sledovať ich môžete na Facebooku, Youtube, Instagrame, Twitteri a LinkedIn. Pomôžu aj Vám! Dohodnite si nezáväznú schôdzku úplne zadarmo a prenechajte im svoje starosti. Môžete volať na bezplatnú linku oddlžovacej pomoci na čísle 0800 221 331 a informovať sa o ich službách.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Preto sme otvorili pobočku na východe Slovenska, konkrétne v Lemešanoch v Prešovskom kraji.

43m

Spokojnosť zákazníkov si firma DOMOSS s získala vďaka špecialistom na bielu techniku, elektro, záhradu, dielňu, kúpelne a kuchyne.

1 h

Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky s veľkým štýlom.

13 h