SME
Streda, 19. február, 2020 | Meniny má Vlasta
INZERCIA

Valentínske gesto bez veľkých slov

Hovorí sa, že spriaznené duše si rozumejú aj bez slov. Ale ak máte naozaj šťastie, je vašou spriaznenou dušou milujúci partner.

ALOveALOve

Tak veľa ste už spolu zažili, a predsa sa neviete dočkať zážitkov, ktoré na vás ešte čakajú. Môžete spolu pokojne presedieť hodiny a neobávate sa trápneho ticha. Jeden o druhom viete všetko, ale aj tak vás stále dokáže prekvapiť. Milým slovom, neodolateľným šperkom alebo jedným aj druhým naraz.

Šperk totiž môže byť krásnym a jedinečným gestom lásky. Veľa o tom vie česká šperkárska značka ALOve, ktorá má lásku už v samotnom názve a každý jeden drahocenný kúsok je ňou presiaknutý. Výnimočná kolekcia No ordinary words sa hrá so slovom láska v desiatkach ligotavých obmien.

Napríklad pôvabný náhrdelník s príveskom vystihuje najkrajší ľudský cit pomocou romantickej kurzívy so vsadeným drahokamom. Alebo vášmu dekoltu lepšie pristanú štyri písmenká rovnomerne poukladané a povysádzané množstvom trblietavých diamantov?

Veľavravné slovo láska vyznie nádherne aj vtedy, keď sú písmená umiestnené ďalej od seba ako súčasť jemnej retiazky . Pokiaľ nerada nosíte náhrdelníky, to nič. Láska úžasne vynikne aj na zápästí . Pri výbere si môžete zvoliť z troch druhov zlata ten, ktorého farba vám najviac pristane.

Cit, ktorý nezomiera

Existuje mnoho druhov lásky. A tisícky spôsobov, ako ju dať najavo. Ak sa rozhodnete vyjadriť lásku pomocou šperku ALOve , budete stále cítiť jej prítomnosť. Vďaka vzácnemu diamantu bude hodnota šperku časom len rásť a ktovie, možno urobí aj vašu lásku nesmrteľnou.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Fakulta posiela študentov do verejných inštitúcií a vzdeláva ich

Počas štúdia na vysokej škole mladí ľudia dospievajú a tvoria si svoju osobnosť.

Tlačové správy

Moderné, inovatívne a praktické štúdium práva? U nás sa to dá!

Naša fakulta je najstaršou, najväčšou a najprestížnejšou právnickou fakultou na Slovensku.

Tlačové správy

Prečo je Nitra rajom študentov?

Je atraktívna, aktuálna, akčná inštitúcia poskytujúca vysokoškolské vzdelávanie so 60-ročnou tradíciou.