SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Slovensko potrebuje dezinFicovať

Zmena je na dosah. Každý hlas môže rozhodnúť.

Štyria kandidáti na poslancov do Národnej rady SR za SaS, sa rozhodli netradičnou kampaňou „Dezinficácia 2020“ precestovať Slovensko. Ondrej Dostál, Radovan Kazda, Juraj Petrovič a Zuzana Aufrichtová prezrádzajú zámer dezinficácie.

Dezinficácia nie je namierená proti ľuďom, ale proti korupčnému, oligarchickému a mafiánskemu systému, ktorý sa na Slovensku udomácnil za dlhé roky vlád SMER-SD a jeho koaličných partnerov. Dnes čelíme aj hrozbe narastajúceho extrémizmu,“ vysvetľuje predseda OKS a poslanec parlamentu Ondrej Dostál.

„Fico, Danko a Kotleba tento korupčný systém symbolicky stelesňujú, preto sa stali aj predobrazom pre vizuál kampane OKS. Fico zaň nesie hlavnú zodpovednosť, lebo ho vytvoril, riadil a udržiaval. Pellegrini je len bábka v jeho rukách. Preto dezinficácia,“ uvádza zakladajúci člen OKS Radovan Kazda.

„Danko je symbolom Ficových komplicov, bez ktorých by tento systém nefungoval. Musíme to zastaviť. Rovnako ako v minulosti (kampaň s prasiatkami 2010, derathizácia 2016) prejdeme celé pred voľbami celé Slovensko, budeme symbolicky dezinficovať miesta spojené s kauzami smeráckych vlád a presviedčať ľudí, aby išli 29. februára 2020 voliť a pomohli nám zmeniť krajinu k lepšiemu,“ objasňuje podpredseda OKS Juraj Petrovič.

„Kotleba a jeho fašistická strana predstavujú hrozbu pre demokraciu, ale aj riziko, že vďaka ich podpore bude Ficov systém pokračovať,“ upozorňuje Ondrej Dostál.

„Alternatíva existuje. Spočíva vo vytvorení koaličnej vlády zo strán súčasnej demokratickej opozície. Sme presvedčení, že aby takáto vláda vznikla, SaS musí byť jej súčasťou. Preto sme my v Občianskej konzervatívnej strane (OKS) pripravení pomôcť tomu, aby SaS uspela. Preto štyria z nás kandidujú na kandidátnej listine SaS. Zmena je na dosah. Každý hlas môže rozhodnúť,“ uzatvára starostka bratislavského Starého Mesta Zuzana Aufrichtová.

Kandidáti OKS precestovali počas kampane celé Slovensko a symbolicky dezinficovali miesta spojené s korupciou a oligarchizáciou systému ktorý sa na Slovensku udomácnil za dlhé roky vlád SMER-SD a jeho koaličných partnerov. Vizuál kampane tvoria traja chrobáci s tvárami Roberta Fica, Andreja Danka a Mariana Kotlebu. Informácie o aktivitách štyroch kandidátoch OKS na kandidátnej listine SaS počas dezinficácie bude možné sledovať na sociálnych sieťach a na www.oks.sk/dezinficacia.

Veríme, že 1. marca zavládne na Slovensku radosť a optimizmus.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu