SME
Piatok, 12. august, 2022 | Meniny má Darina

Mapy EU zadarmo: Test špičkové autonavigácie Mio Spirit 8670 !

UNBOXING a recenze skvělé autonavigace Mio Spirit 8670 Full EU - jak si vedla v testu funkcí a co na ni říká Mahulena Bočanová?

Autonavigácia Mio Spirit 8670 Full Europe Lifetime je najmodernejšie navigačné zariadenie, ktoré je vďaka rozsiahlemu dopravnému spravodajstvu najbezpečnejším riešením pre vodiče, ktorý sa chce rýchlo a bezpečne dostať do cieľa. Navigácia Mio je nabitá praktickými funkciami a je dodávaná s doživotnou aktualizáciou máp, takže sa nikdy nebudete musela starať o nové mapy alebo zmeny cestnej siete. Takéto vďaka vstavaným upozornením na rýchlostné radary, s možnosťou bezplatné aktualizácie počas životnosti zariadenia, budete vždy vedela, kde riadi obzvlášť opatrne. Prepojením zariadenia s mobilným telefónom, vybaveným Bluetooth®, získate možnosť uskutočňovať hovory bez použitia rúk.

Doživotní aktualizace map 45 zemí Evropy a také rychlostní radary, propojení s telefonem pro vyřizování hovorů a zpráv nebo 6,2 velký čitelný palcový displej - výhody, které oceňuje například známá herečka a moderátorka Mahulena Bočanová.

Načítavam video...

Jak si ale vedla tato autonavigace v zevrubném testu? Mrkněte na unboxingové a testové videjko zde:

Načítavam video...

LearnMe Pro™

Zdokonalená funkcia Learn Pro ™ sleduje a študuje váš štýl riadenia s cieľom poskytnúť vám trasy vytvorené na mieru.

Parkovací asistent

Navigácia Spirit 8670 EU bola navrhnutá tak, aby umožňovala ešte jednoduchšie nájdenie parkovacích miest. Nová funkcia Parkovací asistent automaticky zobrazuje zoznam parkovísk, keď sa priblížite do vzdialenosti 1 km od cieľa. Nemusíte tak hľadať miesto pre parkovanie.

Režim pro pěší

Umožňuje prepínať navigáciu medzi režimom automobilu a chodcov.

Nový přístup k jízdním pruhům a křižovatkám

Vďaka funkcii Lane Guidance budete pri odbočovaní vždy v správnom jazdnom pruhu, čo sa na súčasných rušných cestách určite hodí. Software Spirit tiež ponúka realistické a trojrozmerné zobrazenie križovatky aj s dôležitými dopravnými značkami, ktoré umožňuje ešte pred príjazdom k výjazdu či križovatke získať viac času pre pochopenie situácie pred vami.

Blízko mňa

Nájdite najbližší body záujmu alebo vložte vaše vlastné.

Nájdi moje auto

Uložte si pozíciu svojho auta a vždy nájdete cestu späť, kde ste zaparkovali.

Hovorené názvy ulic

Nemusíte sa starať o to, že ste zle pochopili alebo prečítali názov. Navigácia vám sama povie, kedy a kam sa obrátiť, stačí sa len sústrediť na jazdu.

Zapožičiavanie máp

Aj keď pôjdete na krátku cestu do krajiny, ktorej mapy nie sú v zariadení k dispozícii, budete môcť vašu navigáciu použiť. Služba Požičiavanie máp umožňuje požičať si mapu danej krajiny na 3, 7 alebo 30 dní, čím ušetríte až 80 % nákladov v porovnaní s obstaraním mapy novej.

Co všechno umí autonavigace Spirit od značky Mio? Dozvíte se zde:

Načítavam video...

Jak si dobře naplánovat trasu, například když jedete do míst, kde to neznáte, nebo na dovolenou? Zhlédněte naše videjko!

Načítavam video...

Autonavigace Mio Spirit umí navigovat přímo na číslo popisné i v malých obcích, kde nemají názvy ulic, ale pouze čísla popisná domů! Skvělá funkce, kterou oceníte velmi často právě v těchto situacích. Více v našem videjku zde:

Načítavam video...

Kde najdete více informací a možnost si Mio Spirit 8670 Full EU Lifetime zakoupit?

NAY.SK - https://bit.ly/Spirit8670EU-NAY

Máte dotazy k autonavigáciím Mio? Zeptejte se nás na našem Facebooku Mio (@MioCZSK) !

Mio Česká republika a Slovensko www.MIOkamery.sk www.MIOnavigacie.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 2 h

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 16 h

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


16 h
SkryťZatvoriť reklamu