SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

"Škoda riskovať!"

Vyzýva ŠKODA AUTO Slovensko a pridáva zaujímavú motiváciu.

Ak to nie je nevyhnutné, radšej nikam nechodievajte a trávte čas tam, kde je to momentálne najbezpečnejšie. Doma, so svojimi blízkymi a robte veci, na ktoré ste nemali čas kvôli každodenným naháňačkám. Vyhnite sa zbytočnému riziku. A to platí aj o šoférovaní.

ŠKODA AUTO Slovensko sa rozhodla podporiť zodpovedné správanie a pridáva sa k aktivitám ako sú #ostandoma, #ruskoniejehanba. Ľudí na Slovensku chce ešte viac motivovať, aby ostali doma alebo jazdili iba naozaj v prípadoch, kedy si to situácia vyžaduje.

V aktuálne situácii je naozaj ŠKODA riskovať. Najlepší nápad je ostať solidárny voči sebe, aj ľuďom vo svojom okolí. Doprajte sebe a aj svojím autám oddych a keď nemusíte, nikam nejazdíte. Starajte sa o seba, o vašich blízkych, o vašich milovaných. A keď už niekam ísť potrebujete, dobre si premyslite ako sa tam čo najjednoduchšie a najbezpečnejšie dostanete.

ŠKODA odmení zodpovedných
Buďte ohľaduplní, obmedzte kontakt s ostatnými a aj akékoľvek cesty autom. Je #SKODAriskovat a ak sa naozaj potrebujete presunúť, tak jazdite zodpovedne a zvážte, ako najlepšie chrániť seba a zároveň aj ostatných. Ten, kto sa stará o seba a svojich milovaných sa stará aj o budúcnosť. ŠKODA AUTO Slovensko sa preto rozhodla odmeniť nielen vodičov, ale aj všetkých ostatných, ktorí neriskujú a správajú sa zodpovedne. Postnite na sociálne siete fotografie z každodenného života a ukážte všetkým, že vám záleží a zbytočne neriskujete. Použite hashtagy #SKODAriskovat a #jazdizodpovedne, nech vaše príspevky nájdeme.

Plánujte si výlety autom
Veľa ľudí má z budúcnosti obavy. Je to úplne prirodzená reakcia. Avšak je niekoľko vecí, ktoré môžete robiť, aby ste tieto nepríjemné pocity prirodzene potlačili. Jedzte zdravo, veľa spite, pravidelne cvičte a myslite na tie pekné veci, ktoré vás čakajú, keď toto náročné obdobie spoločnými silami zvládneme. Ak máte teraz viac času, porozmýšľajte, kam sa odveziete na svoj prvý poriadny výlet, naplánujte si prázdniny a myslíte na všetky tie pekné chvíle, ktoré prežijete, ak teraz vydržíte zostať nejaký čas doma. Veríme, že veľa z nich zažijete aj vďaka dovolenkovým permanentkám od ŠKODA AUTO Slovensko a zapožičaným autám s plnými nádržami. #SKODAriskovat #jazdizodpovedne

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 6 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 6 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 6 h
SkryťZatvoriť reklamu