SME
Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Medzinárodná kariéra v najväčšej poradenskej firme

Zavádzame digitalizáciu a najnovšie technologické riešenia.

Veľký dôraz v rámci nášho centra dávame na vzdelávanie a kariérny rast našich zamestnancov. Kontinuálne vzdelávanie a zvyšovanie expertízy sú kľúčovými faktormi rozvoja a postavenia nášho centra v regióne strednej a východnej Európy v budúcnosti v čase digitalizácie. V PwC veľmi aktívne pristupujeme aj k zvyšovaniu technologického know-how a digitalizácie našich zamestnancov. Naším cieľom je, aby sme v priebehu tohto roka zvýšili vedomosti o digitalizácii a nových technológiách u 100 % našich zamestnancov. Máme pripravený holistický program digitalizácie v strednej a východnej Európe, množstvo najmodernejších online tréningov a rôzne hry, na ktorých sa budú zamestnanci podieľať. Naším zámerom je, aby moderné technológie, ktoré PwC ponúka svojim klientom, boli využívané aj v rámci nášho servisného centra, či už ide o dátovú analytiku a spracovanie dát, následnú vizualizáciu, prípadne jednoduchšie robotické riešenia vďaka RPA (Robotic Process Automation).

Práca umožňuje reálnu medzinárodnú kariéru

Práca v PwC v rámci regiónu strednej a východnej Európy ponúka aj možnosť medzinárodnej kariéry a taktiež možnosť podieľať sa na zaujímavých regionálnych projektoch zameraných na zlepšenie procesov. Aktívne podporujeme našich zamestnancov, aby zbierali skúsenosti v iných krajinách nášho regiónu, a tiež umožňujeme kolegom z iných krajín, aby si prišli vyskúšať prácu v našom servisnom centre v Bratislave.

Naši zamestnanci sú Process Owners

Našou výhodou je, že naši zamestnanci sú „Process Owners“, to znamená, že každý proces poznajú od začiatku až po koniec. Vedia, kto sú ich zákazníci a ako ich svojou prácou ovplyvnia. Takisto majú vplyv na nastavenie im zvereného procesu, keďže sami sú expertmi. Sú za ich proces zodpovední, a preto je v ich najlepšom zaujme tento proces zefektívniť a štandardizovať. Toto podporujeme aj cez „idea management“, kde zamestnanec navrhne zmenu, vypracuje plán na realizovanie zlepšenia a na záver projektu je aj finančne ohodnotený.

Komunita Power Users umožňuje kariérny postup

S cieľom skvalitniť procesy a zvyšovať spokojnosť našich klientov je pre nás dôležité neustále prichádzať s novými inováciami a zlepšeniami. Deje sa tak nielen prostredníctvom automatizácie, ale aj prostredníctvom množstva nových aktivít a vytvorením skupiny, ktorá ich riadi. Medzi našimi kolegami sme našli za každý proces jednotlivcov, ktorí spolu tvoria komunitu Power Users. Je to unikátny virtuálny tím, kde sa na jednej strane členovia naďalej venujú štandardným operáciám v rámci svojho oddelenia a na strane druhej sú zodpovední za zaškolenie nových kolegov, aktualizáciu pracovných postupov, analyzujú jednotlivé procesy a identifikujú miesta, kde je priestor na zlepšenie či už prostredníctvom moderných technológií alebo zmenou procesu. Každý z nich je expertom vo vybranej oblasti, ale zároveň majú tiež vynikajúce vedomosti aj o príbuzných procesoch a vedia si spraviť celkový obraz o fungovaní centra.

Power Users zabezpečujú nielen to, aby kolegovia perfektne ovládali jednotlivé procesy a tým zabezpečili poskytovanie vynikajúcich služieb našim klientom, ale sú tiež nositeľmi zmien, podporujú neustále zlepšovania či už pomocou využívania metódy kaizen, lean, six sigma alebo podpory zavedenia automatizácie. Taktiež zabezpečujú efektívnu spoluprácu medzi servisným centrom v Bratislave, v Kazani v Rusku a v Ľvove na Ukrajine zdieľaním poznatkov a výmenou nápadov.

Jednou z našich kľúčových hodnôt je Starostlivosť ("Care") čím poukazujeme na to, že na našich zamestnancoch nám naozaj záleží. V zmysle tejto filozofie ponúkame flexibilný systém benefitov, z ktorých si každý zamestnanec vyberá tie, ktoré najviac zodpovedajú jeho konkrétnym potrebám.

Flexibilný systém benefitov

Život a zdravie

Životné poistenie

Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom aj nad rámec zákona

Preventívne zdravotné prehliadky v súkromných zdravotníckych zariadeniach

Flexibilné pracovné možnosti a pohyblivá pracovná doba

Masáže na pracovisku

Šport a voľný čas

Športová karta na využívanie pohybových

a relaxačných aktivít po celom Slovensku

Športové súťaže a voľnočasové aktivity plne hradené zamestnávateľom

Akcie pre deti (Mikuláš, detský tábor a iné)

Akcie pre zamestnancov (Vianočný večierok, Spring party, Teambuildingy a iné)

Vzdelávanie

E-learningové vzdelávacie programy

PwC Akádémia a možnosť účasti na medzinárodne certifikovaných programoch

Klasické školenia na rozvoj softskills, odborných a riadiacich zručností

Účasť na konferenciách a workshopoch

EXTRA

Dni voľna navyše počas Vianoc

Smartfón a počitač aj na súkromné účely

Príspevok pri narodení dieťaťa

Príspevok pri odchode na materskú dovolenku

Príspevok pri životnom jubileu

Výkonnostný bonus vyplácaný na konci finančného roka

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky

Stojí za ňou brandingová agentúra GALTON Brands

Tlačové správy

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon pre Slovensko a Českú republiku v segmente dioptrických skiel.

Tlačové správy

Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie

Nečakané rozšírenie koronavírusu postavilo populáciu a taktiež rôzne priemyselné odvetvia pred výzvy v mnohých oblastiach života.