SME
Sobota, 20. august, 2022 | Meniny má Anabela

Bude dobre!

Firmy a dokonca aj jednotlivci sa zomkli, aby si navzájom pomohli prekonať toto neľahké obdobie.

Volkswagen vám všetkým želá pevné zdravie. A nebojte sa, bude dobre!

Korporát sa skladá z oddelení. V oddeleniach sú tímy a tímy tvoria jednotliví ľudia. Ak sú v úzkosti oni, trpí celý korporát. To nie je sťažnosť. Je to konštatovanie, že v tomto sme všetci spolu – zamestnanci, vedúci, manažéri, generálni riaditelia. Majetky idú bokom – dôležité je zdravie.

Práve to, že sa v tejto neľahkej situácii nachádzame všetci spoločne, nás zomkýna bližšie k sebe (avšak nie viac, než na dva metre :) ). Ak je niečo pekné, čo si z tohto obdobia môžeme vziať, je to fakt, že ľudia si navzájom pomáhajú. Niektorí šijú rúška, iní nosia seniorom jedlo či nákupy. Firmy začali vyrábať dezinfekčné prostriedky a ochranné odevy. Väčšina ľudí rešpektuje ochranné opatrenia, správa sa zodpovedne a parkuje doma. A práve to je dôvod, prečo môžeme povedať: nebojte sa, bude dobre!


Nevieme presne kedy, ale keď pandémia skončí, budeme sa snažiť opäť rozbehnúť naplno a máme pre vás prichystanú kopu zaujímavých noviniek. Môžete sa tešiť na tri nové rýchle Golfy: ikonické GTI, dieselové GTD a ekologické GTE. Prvé plug-in hybridné „R“ od Volkswagenu, Touareg R, prinesie vzrušujúcu kombináciu výkonného benzínového šesťvalca a elektromotora a určite osloví tých najnáročnejších zákazníkov. A pre vyslovene dobrú náladu je tu Volkswagen T-Roc Cabrio. Bláznivá koncepcia, ktorá sa pretavila do reality aby rozdávala úsmevy na tvárach posádky aj okolia. Medzitým nám na trh už zavítal klasický nový Golf aj superrýchle a agilné SUV T-Roc R. Tieto autá doslova čakajú, až ich vypustíme z garáže. Teraz sú však zaparkované pekne v karanténe.


Aby sme vám pomohli skrátiť si čas, priniesli sme vám v spolupráci s našimi ambasádormi program. Na Instagrame sa o vašu zábavu (alebo zábavu vašich detí) staral herec Vlado Kobielsky, ktorý čítal rozprávky. Komentátor Formuly 1 Števo Eisele si pre vás pripravoval kvízy zo sveta F1. Huslista Filip Jančík vám robil živé koncerty a speváčka Celeste Buckingham spievala pieste na želanie.

Teraz je rad na vás, aby ste si program prostredníctvom nášho Instagramu spravili aj vy. Ukážte nám, ako parkujete doma, ako si krátite čas alebo kam chodíte na zodpovedné výlety v znamení dodržiavania bezpečného odstupu. Nezabudnite nás označiť hashtagom #parkujemdoma a inšpirujte ostatných, alebo naopak načerpajte inšpiráciu!


Prečítajte si náš volkswagenblog.sk, kde sme pre vás pripravili mnoho zaujímavých testov a článkov zo sveta Volkswagenu. Nájdete tam aj návod, ako si vydezinfikovať auto. Prajeme pekné čítanie a nezabudnite: bude dobre!

Volkswagen vám všetkým želá pevné zdravie. A nebojte sa, bude dobre!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravené sú hodnotné ceny, tombola aj bohatý sprievodný program.


INZERCIA 14 h

50 percent áut, ktoré boli registrované pred embargom, je stále funkčných.


INZERCIA 19. aug

Hyundai chce spojiť ľudí v záujme trvalej udržateľnosti.


INZERCIA 19. aug
SkryťZatvoriť reklamu