SME
Nedeľa, 5. júl, 2020 | Meniny má Cyril, MetodKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Zostaňte vo forme aj doma: Bezplatné tréningy a fyzio cvičenia

Ostali ste doma a chcete sa udržať vo forme? Prinášame vám tip ako si bezplatne zacvičiť z pohodlia svojej obývačky.

TréningTréning (Zdroj: Ultimuv s.r.o.)

Súčasná situácia s koronavírusom obmedzila pohyb ľudí na minimum. Čím dlhšie ostávame doma, tým viac upadáme do nesprávnych pohybových stereotypov, ktoré so sebou prinášajú bolesť, stuhnuté a skrátené svaly, migrény, únavu a nepriaznivo pôsobia nielen na naše fyzické, ale aj psychické zdravie. Preto je dôležité udržať sa vo forme aj doma. Prinášame vám tip ako a kedy si môžete bezplatne zacvičiť s profesionálnymi trénermi či fyzioterapeutmi.

Každý utorok a štvrtok vysiela sieť pohybových centier Ultimuv na svojej facebookovej stránke bezplatné kondičné tréningy, fyzio cvičenia a webináre s odborníkmi zo sveta fyzioterapie a profesionálnymi trénermi z celého Slovenska. Cieľom je pomôcť ľuďom udržať sa v kondícii, zbaviť sa pohybových problémov, bolesti, zotaviť sa po operácii, správne rehabilitovať, ale aj cvičiť preventívne. Cvičenia sú navrhnuté tak, aby ich ktokoľvek mohol cvičiť aj doma, bez špeciálnych cvičebných pomôcok. Stačí sa športovo obliecť a zatrénovať si pod dohľadom profesionálov.

Cieľom Ultimuvu je pomáhať ľuďom vrátiť pohyb do ich každodenného života a žiť bez bolestí. Preto sa aj napriek tomu, že museli zatvoriť svoje centrá, rozhodli urobiť čo je v ich silách a pomáhať ľuďom, ktorí ostali doma, aj naďalej. A to formou bezplatných online tréningov pre všetkých.

KAŽDÝ UTOROK o 18:00

  • kondičné tréningy ULTImax na zlepšenie kondície, sily a výbušnosti s profesionálnym trénerom

nepárne ŠTVRTKY o 18:00

  • webináre pre širokú verejnosť, zamerané na rôzne témy ako je bolesť chrbta, najčastejšie zranenia kolien, problémy s krčnou chrbitocu a ďalšie
  • súčasťou je aj diskusia s fyzioterapeutom a možnosťou opýtať sa, čo vás zaujíma

párne ŠTVRTKY o 18:00

  • fyzio cvičenia zamerané na rôzne témy ako sú kompenzačné cviky pri sedavom zamestnaní, cviky pri bolestiach krčnej a krížovej chrbtice, pri bolesti kolien, stabilizácia hlbokého svalového systému a ďalšie

Online prenosy tréningov nájdete v uvedených časoch na tejto stránke.

ULTIMUV je divíziou spoločnosti HELSKE. Predstavuje unikátny koncept, cieľom ktorého je pomôcť ľuďom všetkých vekových kategórií zbaviť sa zlých pohybových návykov, bolesti chrbta, získať stabilitu a maximalizovať výkon. Pod jednou strechou nájdete kompletnú starostlivosť o vaše telo. Či už ide o skupinové alebo individuálne tréningy, fyzioterapiu, masáže alebo diagnostiku, všetko robia s presvedčením, že sme boli zrodení k pohybu - BORN TO MUV. K pohybu, ktorý je bezbolestný, voľný a neobmedzujúci. Pohybové centrá aktuálne nájdete v Banskej Bystrici, Spišskej Novej Vsi a v Košiciach.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Poznáte zaujímavosti Malty? Tieto lákajú turistov najviac

Vďaka príjemnému počasiu je Malta atraktívnou destináciou až do neskorej jesene.

Tlačové správy

Terasa upratovala s Kositom. Čistili Borovicový háj i Pľuvátko

Dobrovoľníkov a zanietencov neodradilo ani blato a lejak.

Tlačové správy

Štart sezóny F1 je za dverami

Štart odloženej sezóny je na spadnutie. Prečítajte si príbeh asi najväčšej osobnosti F1 - Enza Ferrariho.