SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Najúspešnejší slovenský film Sviňa sa bude dať pozriet aj online

Tvorcovia filmového megahitu Sviňa Prinášajú možnosť pozretia filmu cez unikátne online kino priamo v pohodlí svojich domovov.

Finančne najúspešnejší slovenský film Sviňa sa po pauze vynútenej pandémiou koronavírusu vracia k nedočkavým divákom unikátnym spôsobom. Spolu 10 ojedinelých virtuálnych online kino projekcií tohto ročného filmového hitu si diváci budú môcť pozrieť priamo zo svojich domovov počas piatich dní, od 29. apríla do 3. mája . Každý večer sa uskutočnia dve online premietania o 20:00 alebo o 22:00 hod. za cenu 3,99 .

Lístky na online premietanie si môžete zakúpiť na stránke www.filmsvina.sk

Je to vôbec prvýkrát, čo sa slovenský filmový hit dostáva do online priestoru tak krátko po distribučnej premiére v kinách. Politickýthrillervo februári valcoval kiná a prepisoval historickétabuľky v návštevnosti. Počas piatich týždňov si Sviňa na konto pripísala 391596 divákov a prekonala všetky doterajšie slovenskéfilmovéhity ako Trhlina, Čiara, Všetko alebo nič a Únos. Víťaznú jazdu v kinách na ceste za titulom najnavštevovanejšieho slovenského filmu vhistórii však „násilne“prerušila pandémia koronavírusu, a tak Sviňa zatiaľ zostáva na druhom mieste za Jakubiskovou historickou drámou Bathoryčka, ktorú videlo 432300 divákov.

Mali sme veľa dopytov od ľudí, ktorí film nestihli vidieť v kinách, a to nielen zo Slovenska, ale aj od Slovákov žijúcich v zahraničí. Rozmýšľali sme, ako uspokojiť očividný záujem v situácii, ktorá nastala. S distribu čnou spoloč nos ťou Cinemart sme sa rozhodli otestovať túto novú , revolu čnú online cestu , počas ktorej môžu ľudia spolu virtuálne sledovať ten ist ý film v rovnakom čase. Sami sme veľmi zvedaví, s akým prijatím sa táto možnosť stretne. Je to aj pre nás test do budúcnosti, ktorý môže naznačiť nov é smery v kinodstrib úcii a otvoriť diskusiu ,“hovoríRudolf Biermann,úspešný filmovýproducent aspolurežisér Svine.

.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Služby spoločnosti Arval Slovakia, ktorá je lídrom trhu operatívneho lízingu u nás, preto musia byť bezchybné.

9 h

Riaditeľ školy Vladimír Vajcík: Za úspechmi našej školy je viac faktorov, najdôležitejší sú však učitelia.

11 h

Na jeho budúcnosť sme sa opýtali Mareka Mičienku, obsahového manažéra Seduo.sk

23 h