SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Exkluzívna zberateľská edícia rúšok so slovenským znakom

Radi by ste každému dali jasne vedieť, že ste hrdým Slovákom? Hľadáte rúška,ktoré denne vidíte na tvárach štátnych predstaviteľov?

(Zdroj: PekneRuska.sk)

Sú tu pre vás Pekné rúška, ktoré vám ich doručia do 24 hodín.

Horúcou novinkou v ponuke je exkluzívny zberateľský balíček až 10 rúšok rôznych farieb zo 100 % bavlny najvyššej kvality s luxusne vyšitým znakom Slovenskej republiky. Nejedná sa tak o žiadne lacné potlače, nálepky, či nažehlovačky. V balíčku nájdete nasledovné farby rúšok: bledomodrá, biela, biela antibakteriálna, červená, čierna, fialová, modrá, ružová, tyrkysová a zelená.

V prípade, ak si chcete zvoliť konkrétne farebné kombinácie, prípadne pri vybraných farbách aj spôsob zapínania, je to možné na tejto adrese. Čo je ale najdôležitejšie, ochranné rúška sú opakovateľne použiteľné, môžete ich prať v práčke a rovnako aj prežehliť.

Čoraz obľúbenejšie sú aj rúška s vlajkami iných krajín, ktoré sú rovnako luxusne vyšité. Aktuálne je možné v ponuke nájsť vlajky nasledovných štátov: Belgicko, Česká republika, Francúzsko, Holandsko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Rusko, Švajčiarsko a Veľká Británia.

Všetky rúška sú šité v univerzálnej veľkosti, ale je možné v poznámke pri objednávke požiadať o väčšiu, či menšiu veľkosť. Rúška sú s láskou vyrobené na Slovensku z kvalitných materiálov za prijateľnú cenu. Nejedná sa teda o žiadne nekvalitné čínske produkty.

POZOR! Z každého predaného rúška je 1 € určené na nákup rúšok pre neziskové organizácie (najmä nemocnice a zdravotnícke zariadenia), ktoré požiadajú o rúška. Viac o tom ako PeknéRúška.sk pomáhajú, nájdete na www.pekneruska.sk/pomahame.

Pokiaľ hľadáte najnižšiu cenu, je možné si vybrať aj najlacnejšie 100 % bavlnené rúško, prípadne jednorazové ochranné rúško. Medzi vyhľadávané produkty najmä medzi zdravotníckym personálom patrí zdravotnícka čiapka, ale aj kvalitný ochranný štít.

V ponuke internetového obchodu PeknéRúška.sk nájdete okrem rúšok aj dezinfekcie, respirátory, ale aj základné potraviny. Dokonca je možné zakúpiť aj veľmi kvalitné sušené droždie.

Veríme, že si z ich bohatej ponuky vyberiete produkty, ktoré Vám najviac vyhovujú a ktoré vám radi doručia v Bratislave a okolí do 24 hodín (vrátane víkendov) a pre iné lokality do 48 hodín. Rovnako radi svoj tovar doručia do akejkoľvek inej krajiny.

Objednávku viete jednoducho realizovať na internetovej adrese www.pekneruska.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu