SME
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Správať sa digitálne a zároveň ušetriť môžete teraz aj vy

Vďaka O2 môžete ušetriť aj na vašich výdavkoch.

(Zdroj: O2)

V časoch, kedy sme všetci boli nútení presunúť svoje bežné každodenné činnosti do digitálneho sveta, sme si mnohí na túto zmenu už veľmi rýchlo zvykli. Je pre nás už prirodzené z domu pracovať tam kde to ide, nakupovať oblečenie, či dokonca potraviny, objednávať si obedy a večere, volať si cez videohovory s rodinou, či blízkymi. Prečo teda nedostávať aj všetky faktúry elektronicky a vybavovať si svoje platby z pohodlia domova online? Vďaka O2 tak môžete ušetriť aj na vašich výdavkoch.

Dostávajte elektronickú faktúru, plaťte digitálne a majte všetky dokumenty na digitálnom úložisku

Operátor O2 sa rozhodol, že k šetreniu životného prostredia chce prispieť svojou troškou a prvý míľnik cesty vidí v digitalizácii úkonov zákazníkov.

Zvýhodní preto tých, ktorí spravia 3 kroky k digitalizácii a to nastavia si elektronické zasielanie faktúr cez email, za služby zaplatia digitálne cez aplikáciu Moje O2 alebo internet banking a zapnú si tzv. digitálny box.

Digitálny box sa nachádza v aplikácii Moje O2 alebo v jej webovom rozhraní a je to schránka užitočných dokumentov týkajúcich sa konkrétneho zákazníka a služieb, ktoré využíva v O2. Jeho aktivácia, ako aj digitálny spôsob platby a elektronické zasielanie faktúr sú samozrejme bezplatné.

"V dnešnej dobe životné prostredie svojimi činnosťami zaťažujeme v neúmernej miere, čo si začína pýtať svoju daň. Toto si uvedomujeme aj my ako operátor a chceme sa k tejto situácii postaviť zodpovedne a čeliť jej v oblasti, v ktorej pôsobíme. Zároveň sme sa rozhodli našich zákazníkov motivovať k tomu, aby sa správali digitálne. Tí, ktorí budú dostávať elektronickú faktúru, platiť online a využívať digitálny box, získajú výhodu v podobe nižšej ceny služieb oproti tým zákazníkom, ktorí sa digitálne nesprávajú," vysvetľuje Tereza Molnár z O2.

Splnenie týchto krokov v sebe prináša pre zákazníkov hneď viacero výhod.

  1. Ušetríte 2 eurá mesačne vďaka bonusu za digitálne správanie
  2. Ušetríte na poplatkoch za platbu faktúry v predajni či na pošte, keďže elektronická faktúra, online platba, aj digitálny box sú bezplatné
  3. Ušetríte váš čas, ktorý by ste inak stratili presunom na niektorú z pobočiek O2 Predajní alebo na poštu. Ak zaplatíte z pohodlia domova, tento čas viete určite využiť aj lepšie na prácu alebo zábavu.
  4. Spravíte niečo pre životné prostredie. Už len tým, že vaša faktúra príde na mailovú adresu v elektronickej podobe, a teda nie je potrebné ju tlačiť a plytvať tak papierom.
  5. Nemusíte archivovať staré dokumenty a zmluvy s O2, budete ich mať všetky pohodlne dostupné a len na pár klikov vzdialené vo vašom digitálnom boxe v aplikácii Moje O2.

Skontrolujte si už teraz, či spĺňate všetky tri podmienky a v prípade nejasností sa obráťte na: www.o2.sk/digital

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Videobanking. Nová éra bankovania je tu

To, čo sa ešte pred rokom mohlo zdať ako scéna zo sci-fi, je dnes realitou.

Tlačové správy

Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce

Aktuálna situácia môže viesť k demotivácii aj prokrastinácii v práci. Čo robiť, aby sa to nestalo vám alebo vašim zamestnancom?

Tlačové správy

Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020

Celkový trh s uvedenými vozidlami tak poklesol o takmer 25% oproti roku 2019.