SME
Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky
INZERCIA

BILLA Bonus aplikácia vo vašom mobile prináša ešte viac výhod

Novinkou vo vynovenej aplikácii pre členov BILLA Bonus sú atraktívne zľavové poukážky platné u externých partnerov.

(Zdroj: BILLA)

Novinkou vo vynovenej aplikácii pre členov BILLA Bonus sú atraktívne zľavové poukážky platné u externých partnerov. Od stredy 13. mája si zákazníci BILLA v nej nájdu dodatočnú 25 %-nú zľavu na veselé ponožky Dedoles či 50 %-nú zľavu Wowfixit, tekutú ochranu proti poškodeniu a vírusom na displeji mobilného telefónu alebo tabletu, ktorú odporúča Jasmina Alagič či americký rapper Akon. Tieto špeciálne zľavy si vedia zákazníci BILLA uplatniť od 13.5. do 26.5.2020.

"Ponukou exkluzívnych zliav u našich partnerov chceme odmeniť našich verných zákazníkov a veríme, že spolupráca s Dedoles a Wowfixit odštartuje šnúru zaujímavých partnerstiev, ktoré máme pre zákazníkov pripravené," hovorí Denisa Pernicová, marketingová riaditeľka spoločnosti BILLA.

Hľadaniu BILLA karty v peňaženke s mnohými priečinkami je koniec. V novej aplikácii BILLA Bonus je vernostná karta dostupná na pár klikov. Aplikácia sa stáva nástrojom, v ktorom bude mať verný zákazník prehľad o všetkých výhodách a prebiehajúcich akciách. "BILLA Bonus aplikácia je miesto, kde naši zákazníci nájdu všetky dôležité informácie na jednom mieste, od lokalizácie najbližšej predajne BILLA, cez možnosť prehliadať si akciový leták, získania narodeninovej zľavy, až po možnosť uplatnenia atraktívnych zľavových poukážok pri pokladni alebo u externých partnerov," približuje D. Pernicová. Aplikácia tiež umožňuje zákazníkovi prístup k jeho osobným informáciám a ich spravovaniu.

Každý nákup sa začína už pri identifikovaní najbližšej predajne. Tento krok je pre užívateľov aplikácie jednoduchý, okrem vzdialenosti a vypočítaní trasy sa zákazník dozvie aj otváracie hodiny každej predajne. Nasleduje príprava na nákup, či už prehliadnutie akciového letáku alebo vytvorenie si nákupného zoznamu. Zákazník tak môže urobiť priamo v aplikácii. Pri vytváraní nákupného zoznamu si zákazník môže vybrať zo širokej ponuky navrhovaných produktov, ktoré nájde v BILLA alebo si zadať vlastné položky. Pri nákupe si ich môže postupne zaškrtnúť za vybavené.

Najdôležitejšia funkcia aplikácie je však využitá pri pokladni. Elektronická BILLA karta už nikdy neostane zabudnutá či stratená. Zákazník má možnosť uplatniť si zľavové produktové poukážky, ktoré sú dostupné iba užívateľom aplikácie. V mesiaci narodenín BILLA zákazníkovi vygeneruje v aplikácii aj jednorazovú narodeninovú zľavu vo výške 10 %. To však nie je ani z ďaleka všetko. V aplikácii sa nachádza odkaz na informácie o produktoch za trvalo nízke ceny pre zákazníkov BILLA Bonus.

Aplikáciu BILLA Bonus si zákazníci môžu stiahnuť v Apple Store alebo Google Play.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro

Náklady bude už čoskoro možné rozúčtovať aj pomocou aplikácií ako Messenger či WhatsApp.

Tlačové správy

Zelená Bratislava

Vyvetrajte si hlavu v jednom z najzelenších hlavných miest na svete.

Tlačové správy

Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?

Tím FortiGuard Labs zaznamenal značný nárast bezpečnostných hrozieb počas pandémie.