SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Investovanie s fixným výnosom až 8 % p.a.

V júni sa v Proxente investuje bez poplatku za nákup

(Zdroj: unsplash.com)

Slovenská investičné skupina Proxenta prináša kvalitné investície svojim klientom už jedenásty rok. Klienti investujú v Proxente prostredníctvom dlhových cenných papierov s fixným výnosom, ale aj priamym majetkovým vstupom do vybraných projektov. S výberom vhodnej a primeranej investície klientom pomáhajú osobní makléri, ktorí každému investorovi poskytujú poradenstvo a servis na mieru.

Mesiac jún bez poplatkov

Počas mesiaca jún budú klienti v Proxente investovať bez poplatku za nákup cenných papierov. Ušetria tak až do 1 % z investovanej sumy.

V Proxente sa aktuálne fixný výnos pohybuje do 8 %

Výška výnosu tej-ktorej emisie sa odvíja od typu cenného papiera, od minimálnej investovanej sumy a od termínu splatnosti cenného papiera. Fixný výnos sa v Proxente vypláca najčastejšie raz ročne.

Z akcií vybraných projektov sú naplánované dvojciferné ročné výnosy

Klienti, ktorí sú ochotní počakť si na výnos napríklad dva až tri roky a podieľať sa s Proxentou na ziskoch aj rizikách ako rovnocenný partner, môžu zo svojích akcií očakávať až dvojciferené výnosy – či už na vybraných developerských projektoch na Slovensku, alebo napríklad na výnimočných projektoch na Kube .

Investovanie so skupinou Proxenta

Slovenská investičná skupina Proxenta pôsobí na trhu od roku 2009. Portfólio jej investičných projektov zahŕňa developerské projekty v Bratislave a v Nitre, pričom ťažisko týchto investičných aktivít smeruje do lukratívnych lokalít v samotných centrách týchto miest. Skupina realizuje aj projekty v sektore potravinovej výroby na Slovensku a na Kube a dlhodobé investície do perspektívnych nájomných realít. Súhrnná trhová hodnota projektov sa aktuálne blíži hodnote 200 miliónov eur.

Viac o skupine Proxenta a jej produktoch a aktivitách sa dočítate na stránke www.proxenta.sk .

Upozornenie: Tento materiál je reklamným a marketingovým dokumentom a má výlučne informačný charakter. Informácie v ňom uvedené neslúžia a nie sú myslené ako investičné odporúčanie alebo investičné poradenstvo, nepredstavujú emisné podmienky a taktiež ich nemožno považovať za návrh na uzatvorenie zmluvy. Na rozhodnutie realizovať investíciu je potrebné oboznámiť sa so všetkými relevantnými informáciami, medzi ktoré patria napríklad informácie o emitentovi, o parametroch cenného papiera, o rizikách, o poplatkoch. Úplné informácie v podobe predloženia neverejnej ponuky na nákup konkrétneho cenného papiera budú poskytnuté iba obmedzenému okruhu vybraných klientov, pre ktorých je investícia do daného cenného papiera vhodná a primeraná vzhľadom na ich znalosti, skúsenosti, investičné očakávania a ciele, finančnú situáciu, preferovaný časový horizont, vzťah k riziku a schopnosť porozumieť rizikám spojeným s konkrétnou investíciou. S investovaním do finančných nástrojov je vždy spojené riziko. Investovanie nezaručuje návratnosť investovanej čiastky a doterajšie výnosy nie sú zárukou budúcich výnosov. Pri investovaní do finančných nástrojov emitovaných niektorou zo spoločností patriacich do skupiny Proxenta existuje riziko koncentrácie. Toto riziko spočíva vo fakte, že spoločnosť svojim klientom ponúka nákup najmä finančných nástrojov emitovaných v rámci skupiny Proxenta. Klient by preto mal investíciu do týchto finančných nástrojov zvážiť a chápať ju ako doplnok svojho širšieho portfólia, v ktorom má v rámci diverzifikácie rizika aj finančné nástroje iných emitentov alebo iné produkty finančného trhu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 2 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 2 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 2 h
SkryťZatvoriť reklamu