SME
Sobota, 2. júl, 2022 | Meniny má Berta

Získajte EKO čistiace prostriedky od slovenského výrobcu zdarma

Baby Cleaner hygienicky čistí okolie vašich detí a v súlade s prírodou. Výrobcom je slovenská Rodinná firma.

Ekologické čistiace prostriedky nijako nepoškodzujú pokožku. Práve naopak, vzácne za studena lisované oleje a výťažky z rastlín ju vyživujú.Ekologické čistiace prostriedky nijako nepoškodzujú pokožku. Práve naopak, vzácne za studena lisované oleje a výťažky z rastlín ju vyživujú. (Zdroj: ISOKOR)

Udalosti posledných dní nás naučili, aká dôležitá je pre nás osobná hygiena a čistota prostredia. Dezinfekcia priestorov a veľká spotreba čistiacich prostriedkov sa pre nás stali každodennou rutinou.

Popri tom však netreba zabúdať na kvalitu kupovaných dezinfekcií. Spoločnosť Rodinná firma prináša značku ISOKOR - revolučný prírodný, ekologický, zdraviu neškodný prostriedok, ktorý chráni tých najzraniteľnejších - naše deti.

Aj časté čistenie môže byť zdravé

V posledných mesiacoch nás doslova zaplavili chemické dezinfekcie. Najskôr sme pociťovali ich nedostatok a dnes už nájdete chémiu na každom rohu. Štandardné chemické dezinfekcie sú nešetrné k povrchom i k životnému prostrediu. Vedeli ste, že opakované používanie chemických dezinfikátorov silno vysušuje pokožku a dráždi detskú sliznicu?

Nie div, že výrobcovia čistiacich prostriedkov preto čoraz viac upriamujú pozornosť k BIO verziám, ktoré sú preukázateľne zdravšie. Nemusíte sa však báť. Ekologické verzie čistiacich prostriedkov sú dostupné pre každého. Produková línia ISOKOR má na časté a dôkladné čistenie povrchov riešenie. Vďaka pokročilým nanotechnológiám vyvinuli ekologické biotechnické prostriedky, ktoré spoľahlivo odstraňujú mikrobiálne znečistenie na všetkých druhoch povrchu. Stačí si vybrať.

Ochráňte váš domov od nebezpečných mastných povrchov. Práve v takýchto miestach sa tvorí veľké množstvo nežiaducich baktérií. Pre každého rodiča je hygiena a bezpečnosť rodiny dôležitá. Vďaka pokročilým technológiám od ISOKOR ochránite pred baktériami aj tých najmenších.

Ekologické čistiace prostriedky nijako nepoškodzujú pokožku. Práve naopak, vzácne za studena lisované oleje a výťažky z rastlín ju vyživujú. V čase korony i mimo nej je využiteľný v domácnosti s malými deťmi, školských zariadeniach, materských školách, detských klinikách, či detských kútikoch.

Čistiaci prostriedok Baby Cleaner je ideálnou voľbou pre detské prostredie

V najútlejšom veku deti pri objavovaní sveta natrafia na mnoho nečistôt. Poznáte to. Detské ihriská plné ľudí, požičiavanie bicyklov medzi kamarátmi či nevinné sedenie na verejnej lavičke. To všetko sú pre nás, rodičov, varovné signály.

Vhodná dezinfekcia je to, čo potrebuje každá rodinka do svojej domácnosti. Práve v časoch, keď je rozšírená kontaktná alergia, či zvýšená senzitivita na chemické prostriedky, je značka ISOKOR priekopníkom „modernej drogérie“. Čistiaci prostriedok pre deti Baby Cleaner je špičkou v danej oblasti.

Prírodný čistič Baby Cleaner odstraňuje škvrny na kobercoch, moč na náučných rohožiach, nečistoty po jedle či tekutinách. Vďaka prírodným extraktom z panenských olejov či rôznych rastlín vyživuje a chráni aj tú najcitlivejšiu pokožku. Zabudnite na suché ruky či dráždivé červené fľaky na tele.

Baby Cleaner je úspešne testovaný na virocídne a antimikrobiálne účinky, vďaka čomu si poradí aj s patogénmi problematickými pre bežné dezinfekcie. Po použití Baby Cleaner tak ostávajú povrchy v okolí dieťaťa hygienické a čisté. Vyčistené hračky môže dieťa používať okamžite po vyčistení. Ako jeden z mála prípravkov tohto charakteru má vegánsky certifikát V-label. Ostaňte aj vy verní prírodným výťažkom a zabudnite na chémiu.

Na čo všetko môžete Isokor Baby Cleaner použiť:

  • čistenie detských hračiek z plastu, dreva či plyšu
  • tepovanie detských kobercov a podložiek na hranie
  • umývanie detských príborov, tanierov, pohárov, detských sedačiek
  • hygienické a bezpečné čistenie detských fliaš bez nebezpečnej chémie
  • umývanie ovocia a potravín pred konzumáciou prírodnou, bezpečnou cestou
  • čistenie autosedačiek, podlahy a povrchov, ktoré prichádzajú do styku s deťmi
  • hygienické čistenie nočníka, prebaľovacej podložky bez dráždivej chémie
Súvisiaci článokKým otcovi sa príjmy zastavili, syn čo mohol, daroval Čítajte 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

MiVue 886 – vůbec první 4K UHD autokamera od Mio

Má tiež 1,7x väčší snímač a ULTRA nočné snímanie. Rýchlejší prenos záberov do telefónu zabezpečuje 5 GHz WiFi


19 h

Tankujeme približne o 10 – 50 centov lacnejšie ako v západnej Európe.


INZERCIA 1. júl

Letná kupónová a SMS súťaž o 3 letecké zájazdy v celkovej hodnote 10 000 €.


INZERCIA 1. júl
SkryťZatvoriť reklamu