SME
Pondelok, 3. august, 2020 | Meniny má JergušKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Chráňte ostatných aj seba

Ochrana zdravia v dnešnej dobe naberá ešte viacej na dôležitosti ako kedykoľvek inokedy.

Ochranné pomôcky - Yzop.skOchranné pomôcky - Yzop.sk (Zdroj: pixabay.com)

Je potrebné chrániť svoje zdravie a zároveň pritom dbať aj na ostatných ľudí vo svojom okolí. Preto sme do našej ponuky v našom internetovom kresťanskom kníhkupectve Yzop.sk pridali pomôcky, ktoré ochránia nielen vaše zdravie, ale aj zdravie ľudí vo vašej blízkosti. Zahalenie úst a nosa pomáha zamedziť šíreniu ochorenia do svojho okolia. Zároveň Vás chráni pred nechcenými dotykmi vlastného nosa a úst cez možnú kontamináciu Vašich rúk.

V našom e-shope medzi doplnkovými produktmi sme si pre Vás pripravili rúška s iónmi striebra. Môžete si vybrať z dvoch variant a torúško s Lutherovou ružou alebo rúško so slovenským znakom.

Rúško s Lutherovou ružou Rúško s Lutherovou ružou (zdroj: Yzop.sk)

Rúška prešli testom EN 14683 (chirurgické masky) typ 2, a teda ponúkajú aj bežným, fyzickým osobám veľmi dobrú ochranu, porovnateľnú s ochrannými prostriedkami používanými v nemocniciach. Textilné tkané dvojvrstvové rúško na tvár je vyrobené zo 100% slovenského polypropylénového vlákna s iónmi striebra. Bráni rastu baktérií, redukuje nepríjemné pachy a zabezpečí hygienickú sviežosť. Naše rúško je vhodné na viacnásobné použitie, môže sa prať naruby pri teplote 40°C. Udržiava svoju funkčnosť po celú dobu svojej životnosti. I po viacnásobnom praní si udržiava bielu farbu.

Rúško so slovenským znakom Rúško so slovenským znakom (zdroj: Yzop.sk)

Okrem rúšok máme v našej ponuke ajrukavice s Lutherovou ružou. Sú vyrobené z rovnakého materiálu ako rúška a tiež obsahujú ióny striebra. Môžete si vybrať z niekoľkých variant veľkostí. Sú vhodné na dennodenné používanie a pomáhajú chrániť pred nežiadúcimi baktériami z vonkajšieho prostredia. Rukavice sú vhodné pre farárov pri prisluhovaní sviatostí, ako aj v bežnej praxi na všeobecné účely zabezpečenia vyššej osobnej bezpečnosti.

Rukavice s Lutherovou ružou Rukavice s Lutherovou ružou (zdroj: Yzop.sk)

Postupne rozširujeme našu ponuku o ďalšie produkty, aby sme vedeli zabezpečiť komplexný sortiment pre kresťanov, s dôrazom na prácu duchovných.

Všetky ochranné pomôcky si viete objednať v našom kresťanskom internetovom kníhkupectve yzop.sk, v ktorom záleží na obsahu a duši.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Ručné ovládanie auta – šanca pre vodičov s hendikepom

Niekedy sa človeku zmení život v jednej sekunde - nehoda či choroba ho dokážu obmedziť v pohybe či pripútať na invalidný vozík.

Paralympionička Veronika Vadovičová tiež využíva automobil s úpraveným ovládaním
Tlačové správy

A na týchto miestach ste už boli?

Košický kraj ponúka úžasné množstvo turistických pozoruhodností.

Tlačové správy

Konečne nažive

Zobudenie, znovuzrodenie sú pojmy, ktoré sa dnes často opakujú. Akoby všetci spali a žili v nejakej inej realite.

Znovuzrodenie, Konečně naživu