SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Investícia, ktorú kríza nepomelie, vás odmení 8 % ročným výnosom

Investovanie je v súčasnosti riskantné. Mlynársky priemysel však prináša stabilný zisk z predvídateľného rastu dopytu a cien.

Investovanie do potravinárskych komodít, špeciálne pšenice a múky, ponúka vysoké zhodnotenie z dôvodu zvýšeného dopytu zapríčineného koronakrízou a aj dlhodobým rastom cien týchto strategických surovín. Investujte u nás už od 20 000 € a získajte istotu 8 % ročného zhodnotenia, ktoré vám bude navyše vyplácané kvartálne.

Sila kvality a tradície aj v 21. storočí

Naša spoločnosť Dobrý mlyn Šurany nadväzuje na 112-ročnú históriu Šurianskeho mlynu a skoro 200-ročnú históriu poctivej mlynárskej práce a partnerstiev s lokálnymi dodávateľmi v našom regióne. V našom mlyne sa vraciame k hodnotám starých dobrých mlynárov a prepájame ich s výdobytkami 21. storočia, aby mohli prežiť a aby sme ich mohli podať ďalej aj budúcim generáciám.

Vyrábame prémiovú slovenskú múku len z potravinárskej pšenice od slovenských farmárov tradičnými technikami mletia s využitím najmodernejších technológií v mlynárstve. Náš mlyn je automatizovaný a na jeho prevádzku stačí malý počet kompetentných zamestnancov. Nie sme závislí od množstva pracovných síl a nehrozia nám výpadky výroby. Zameriavame sa na kvalitu a našim zákazníkom dodávame múku, ktorá je vyladená presne na potreby ich prevádzky.

O budúcnosť sa nebojíme

V Dobrom mlyne Šurany však nie sme iba mlynári: komodity aj obchodujeme a uskladňujeme. Spolupracujeme so širokým portfóliom partnerov a vieme zabezpečiť potrebné množstvá kvalitnej a cenovo dostupnej mäkkej i tvrdej pšenice. Preto nám nehrozia ani výkyvy v kvalite vyrábanej múky.

Vsaďte na istotu poctivého slovenského produktu a využite trhové výhody investície do kľúčového potravinárskeho sektora. Viac informácií o nás a o možnosti dobrej investície nájdete na www.dobrainvesticia.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Kvôli kríze spojenej s ochorením COVID-19 čelia mnohí naši podnikatelia skutočne ťažkej situácii.

4 h

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22. jan

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan