SME
Pondelok, 3. august, 2020 | Meniny má JergušKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Kniha kníh

„Biblia, klenotnica Božej múdrosti potrebuje kľúč , aby sa poklady mohli vybrať.“ (Rudolf Koštiaľ)

Kniha KníhKniha Kníh (Zdroj: pixabay.com)

Biblia je jednou z najpredávanejších a najprekladanejších kníh na sv ete. Odjakživa vzbudzovala obdiv a úctu. Táto jedinečná kniha je pre každého človeka výzvou.

Vo vašom novom kresťanskom internetovom kníhkupectve, Yzop.sk, si môžete vybrať z rozsiahlej ponuky niekoľkých verzii, druhov prekladov Biblie.

Biblia - evanjelický preklad Biblia - evanjelický preklad (zdroj: Yzop.sk)

Jednou z nich jeevanjelický preklad Biblie. Biblia je vo viacerých druhoch väzieb – koženej, pevnej, mäkkej, brožovanej a vo viacerých veľkostiach vo vydaní z roku 2015 určených na všetky príležitosti a do každej situácie, či už ako darček alebo pre vlastné spoznávanie, čítanie Písma Svätého.

Biblia - preklad prof. Roháčka Biblia - preklad prof. Roháčka (zdroj: Yzop.sk)

Okrem evanjelického prekladu sa nachádza v ponuke ajSvätá Biblia v preklade profesora Jozefa Roháčka vo vydaní z roku 2017. Túto Bibliu máme v dvoch vyhotoveniach, v štandardnom formáte v mäkkej čiernej väzbe so striebornými písmenami a vo vreckovom formáte s obálkou vo viacerých farbách . Preklad je podľa pôvodného 2. revidovaného vydania z roku 1969.

Biblia - slovenský ekumenický preklad Biblia - slovenský ekumenický preklad (zdroj: Yzop.sk)

Okrem týchto dvoch prekladov Biblií máme ajBibliu v slovenskom ekumenickom preklade. Rovnako je v dvoch prevedeniach a to vo vreckovom formáte v mäkkej brožovanej väzbe sivej farby a v štandardnom formáte v pevnej koženej väzbe.

Zahraničná literatúra, Biblie Zahraničná literatúra, Biblie (zdroj: Yzop.sk)

V rámci cudzojazyčnej literatúry sa nachádzajú v našom eshope aj Biblie v nemeckom a anglickom jazyku. V nemeckom jazyku sú dveBiblie obe preklady od Martina Luthera, v pevných kožených darčekových väzbách so zlatým gravírovaním a drevorytinami od Juliusa Schnorra von Carolsfelda. Jedna v modrej a druhá v červenej farbe. V anglickom jazyku máme cestovnú verziu ESV Biblie.

Záleží nám na obsahu, a preto sa snažíme rozširovať našu ponuku o literatúru, ktorá dokáže spájať kresťanov. A nielen ich. Chceme spájať všetkých úprimne veriacich, ktorým záleží na tom čo čítajú. Všetko čo potrebujete vedieť o vašom kresťanskom internetovom kníhkupectve, nájdete na našich stránkachYzop.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Ručné ovládanie auta – šanca pre vodičov s hendikepom

Niekedy sa človeku zmení život v jednej sekunde - nehoda či choroba ho dokážu obmedziť v pohybe či pripútať na invalidný vozík.

Paralympionička Veronika Vadovičová tiež využíva automobil s úpraveným ovládaním
Tlačové správy

A na týchto miestach ste už boli?

Košický kraj ponúka úžasné množstvo turistických pozoruhodností.

Tlačové správy

Konečne nažive

Zobudenie, znovuzrodenie sú pojmy, ktoré sa dnes často opakujú. Akoby všetci spali a žili v nejakej inej realite.

Znovuzrodenie, Konečně naživu