SME
Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Každodenné starosti

Slová povzbudenia potrebuje každý jeden z nás, každý deň, pri všetkých situáciách s ktorými sa stretávame.

Každodenné starostiKaždodenné starosti (Zdroj: pixabay.com)

Každý vo svojom živote niekedy zažíva ťažké obdobie. Plné smútku, starostí, bolestí a iných strastí života. Nie vždy si vieme sami v týchto životných situáciách poradiť. Preto je potrebné nájsť svoju oporu, niekoho alebo niečo čo dokáže povzbudiť, poradiť a pomôcť zvládnuť tieto bolestivé obdobia našej existencie. Niekedy postačí si niečo povzbudivé prečítať, od ľudí, ktorí prežívali rovnaké alebo podobné životné cesty a chcú sa s nami podeliť, aby uľahčili a povzbudili aj ostatných.

Z ponuky na našom internetovom kresťanskom kníhkupectve,Yzop.sk sme si pre vás pripravili výber kníh, ktoré vedia povzbudiť dušu v ťažkých životných situáciách.

Slova povzbuzení Slova povzbuzení (zdroj: Yzop.sk)

Slova povzbuzení

Táto zbierka kázní, ktorých cieľom je prinášať povzbudenie od autora Charlesa H. Spurgeona je užitočná a nadčasová, že si budete myslieť, že je napísaná v dnešnej dobe a nie na konci 18. storočia. Ak máte rôzne starosti, depresie, problémy v práci alebo prácu nemáte, ste chorí alebo prechádzate ťažkým životným obdobím, táto kniha sa stane zdrojom sily, radosti a povzbudenia.

Keď blízky odchádza Keď blízky odchádza (zdroj: Yzop.sk)

Keď blízky odchádza

Malá útla kniha prináša útechu smútiacim pri strate blízkych. Ak niekto v samote rozmýšľa nad svojím smútkom, môžu sa ho zmocniť bolestné myšlienky a premôcť ho nepokoj. Kniha je napísaná v nádeji, že pomôže žialiacemu človeku a on nájde v nej medzi riadkami toľko pochopenia a takú lásku, po akých vo svojom vnútri túži.

Učím sa žiť bez teba Učím sa žiť bez teba (zdroj: Yzop.sk)

Učím sa žiť bez teba

Zápisky autorky, ktorá sa delí o vlastné skúsenosti a zážitky spojenými so spomienkami a bolesťou so smrti manžela. Prvý záblesk novej nádeje, až po zakorenenie sa na novom mieste ponúka príbeh s novým poverením: žiť ďalej, v nanovo prežívanom spoločenstve s Bohom milovať tento život a k tomu povzbudzovať aj iných.

Bruno Ferrero Bruno Ferrero (zdroj: Yzop.sk)

Nebo v našom dome, Zaplátané srdce, Koľko stojí zázrak?, Vie to iba vietor

Knižky z edície príbehov pre potešenie duše od obľúbeného talianskeho autora Bruna Ferrera. obsahujú krátke príbehy končiace malou myšlienkou. Príbehy sú ako tabletky duchovnej múdrosti. Stačí jedna na deň. Po prečítaní príbehu nemôžeš zostať tým, kým si bol.

Jedině milostí Jedině milostí (zdroj: Yzop.sk)

Jedině milostí

Božiemu plánu spasenia, môže rozumieť každý človek. Vo svojej knihe autor predstavuje, jednoduchým jazykom Boží plán spasenia, ktorému môže porozumieť každý človek. Volá čitateľa k vykročeniu na cestu pokoja, kde je mu sprievodcom Ježiš Kristus. Akýkoľvek pokus potešiť Boha, založený na našich vlastných dobrých skutkoch, prináša len samospravodlivosť a chladné srdce. Len Božia milosť a milosrdenstvo podmieňuje ľudské srdce k láske a vďačnosti Bohu.

Vybrané tituly a nielen tie si môžete objednať v novom internetovom kresťanskom kníhkupectve Yzop.sk, kde nájdete liek na dušu a ešte oveľa viac.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova

Kvalitné sporenie je to najmenej, čo pre zhodnotenie svojich úspor môžete urobiť. Sporiaci účet si dokážete vybaviť cez internet.

Tlačové správy

Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností

Tesco si plne uvedomuje svoju zodpovednosť pri zásobovaní obyvateľov Slovenska potravinami.

Tlačové správy

Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Netradične ho oslávili v BILLA.