SME
Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Paušál, ktorý sa vám prispôsobí

Zoznámte sa s novým paušálom Go 1 €. Zaplatíte s ním len za to, čo prevoláte a preesmskujete, nikdy však nie viac ako 20 eur.

Nová ponuka Orangeu sa prispôsobí potrebám každého zákazníka. Ocenia ju predovšetkým tí zákazníci, ktorí svoj paušál využívajú nepravidelne a nechcú preto platiť pravidelný mesačný poplatok za služby, rovnako aj tí, pre ktorých je kontrola výdavkov kľúčová. S novým hlasovým paušálom Go 1 € platia mesačne len za reálne volania a posielania SMS správ.

Zákazníci zaplatia maximálne 20 eur

Mesačný poplatok nového paušálu za hlas a SMS je stanovený na 1 euro. Z ákazníci s ním môžu mať istotu, že za svoju spotrebu za uplynulý mesiac nikdy nezaplatia viac ako 20 eur mesačne. V prípade, že zákazníci minú 20 eur na volania a správy v rámci Slovenska a v Európskej únie, môžu bezstarostne volať a posielať správy naďalej. Nebudú za ne pri dodržaní pravidiel používania platiť nič navyše. S hlasovým paušálom Go 1€ zákazníci platia v rámci Slovenska a Európskej únie za minútu odchádzajúceho hovoru iba 0,10 eur. Cena za SMS či MMS je v tej istej zóne 0,05 eur.

Paušál Go 1 € ocenia hlavne zákazníci s nepravidelnou spotrebou

Paušál Go 1 € je určený primárne pre takých zákazníkov, ktorí na svoju komunikáciu uprednostňujú telefonovanie a chcú mať svoje výdavky pod kontrolou. Istota, že platia len za to, čo reálne spotrebujú a nikdy nie viac ako 20 eur, je pre nich kľúčová. Sú to aj takí zákazníci, ktorí sa po koronakríze dostali do zložitej situácie a hľadajú ponuku, ktorá im umožní zostať v spojení s blízkymi za podmienok, ktoré im umožnia prispôsobiť výdavky ich aktuálnym možnostiam. Jeho flexibilitu zaručenie ocenia aj občasní užívatelia paušálu s nepravidelnou spotrebou, alebo takí, ktorí sú pracovne veľa v zahraničí a chcú mať aj slovenské telefónne číslo, ako napríklad opatrovateľky alebo študenti. V neposlednom rade sú to rodičia, ktorí chcú mať istotu, že sa im ich dieťa vždy dovolá a zároveň mať jeho výdavky pod kontrolou.

K paušálu Go 1 € dáta za výhodné ceny

Tí zákazníci, ktorí potrebujú aj pripojenie na internet, majú možnosť dokúpiť si k paušálu dátové balíky za výhodné ceny. Dáta v mobile si môžu v priebehu fakturačného obdobia kedykoľvek dokúpiť, pričom majú na výber z troch možností - 200 MB za 1 €, 1 GB za 4 € a 2 GB za 6 €. Dátové služby v cenovom strope 20 eur zahrnuté nie sú.

Bezstarostne s Dátovým limitom pre deti

Flexibilným doplnkom k cenovému stropu je aj služba, ktorú ocenia predovšetkým rodičia - pre seba alebo svoje dieťa si môžu stanoviť Dátový limit. Sami si určia, za koľko maximálne eur si môže ich dcéra alebo syn dokúpiť dáta. Rodičia vďaka tomu nemusia limit pravidelne sledovať a peniaze tak majú stále pod kontrolou.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Už v sobotu 25. septembra si pripomenieme Svetový deň lekárnikov.


2 h

Pomáhať dobrej veci prináša svoje ovocie a niekedy aj tekuté zlato!


6 h

Niektorí sa možno nevedia vzdať milovaného auta, ale výmenou starého vykurovania môžeme veľa ovplyvniť.


6 h
Skryť Zatvoriť reklamu