SME
Sobota, 10. december, 2022 | Meniny má Radúz

Svadobný stan v Korimanke pri Prešove je ako stvorený na svadby

Najdôležitejšie áno si tu poviete pod modrou oblohou.

Dokonalé miesto pre vašu svadbu existuje. Korimanka pri Prešove bola vybudovaná, aby sa tu plnili sny o nádherných svadbách a nezabudnuteľných oslavách. Reštaurácia s rozsiahlou záhradou je situovaná v tichom prostredí od ruchu mesta pod lesom pri rybníku v obci Kvačany. Svadobný stan sa nachádza z Košíc necelú hodinu, z Prešova ste na mieste do dvadsať minút. Svadobný obrad na tráve pod modrou oblohou, zábava v stane alebo vnútorných priestoroch... V Korimanke sú pripravení vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám hostí.

Originálny vstup do manželstva

Práve páry, ktoré sa tu rozhodli spečatiť svoju lásku prišli s nápadom svadieb v stane (www.korimanka.com). V Korimanke ich vypočuli a už druhé leto ponúkajú možnosť zorganizovať originálny vstup do manželstva. Svadbu v stane je možné naplánovať od mája do konca októbra , v prípade teplej jesene môže byť rozložený o pár týždňov dlhšie. Je výborným kompromisom medzi svadbou v uzavretom priestore a tou pod nebom. Pritom ponúka benefity oboch možností.

Vnútri stanu je drevená podlaha, je vybavený stolom a stoličkami, dá sa vyzdobiť a osvetliť podľa požiadaviek snúbencov. Zabávajúcich sa dostatočne ochráni pred dažďom alebo páliacim slnkom, no pri zodvihnutých bočných stenách sa príroda stáva nádhernou kulisou. Zatancovať si naboso v orosenej tráve, vychutnať si pohár šampanského pod hviezdnou oblohou alebo sa len tak porozprávať na čerstvom vzduchu a neprísť o svadobné dianie, aj o tom je svadba v stane.

Obrad pod nebom

VKorimanke majú so svadbami dlhoročné skúsenosti, počas plánovania radi poradia aj s najmenšími detailmi. Pod vyzdobenou svadobnou bránou si tu dvojice hovoria svoje sľuby a áno, ktoré spečatí ich lásku. Po obrade je už vyzdobený stan pripravený pre mladomanželov a ich hostí. Potešíte ich pestrými chodmi jedla, večerným bufetom a polnočným občerstvením. Tím profesionálov vám ponúkne svadobné menu podľa vašich predstáv. Môžete si vybrať z kulinárskych špecialít zo slovenskej kuchyne bohatej na sezónne suroviny. Svadobnú výzdobu Vám pripravia na vaše želanie v akomkoľvek štýle.

Oslavy na mieru

Či už plánujete malú svadbu s najbližšou rodinou alebo veľkú svadbu s množstvom kamarátov, v Korimanke sa s nasadením pustia do príprav. Očariťatmosférou tohto miesta sa môžete nechať, aj keď práve neplánujete svadbu. Hravo tu pripravia narodeninovú oslavu, krstiny, výročie svadby, promóciu, stužkovú slávnosť či pomaturitné stretnutie. Krásny čas tu strávia aj najmenší návštevníci, na nich tu čaká ihrisko, trampolína a minifarma s domácimi zvieratkami, ich rodičia si zas môžu posedieť pri romantickom rybníku pod borovicovým lesom . V Korimanke vsádzajú na jedinečnosť a individualitu každej svadby či oslavy. Šijú ich tu na mieru a naplno využívajú nádherné prostredie, ktoré sa počas celého roka mení na miesto osláv, ktoré si zapamätáte.

Ak hľadáte romantické miesto na svadbu spojenú s prírodou, tak ste ho práve našli.

# svadba # korimanka # wedding # svadobný-stan # svadba prešov # svadba košice

www.korimanka.com

fotogaléria: https://www.korimanka.com/instagram

rezervácie: +421 908 096 103

foto: Ľuboš Krahulec

# svadba # korimanka # wedding # svadobný-stan # svadba prešov # svadba košice

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

     Najčítanejšie správy na SME

     SkryťVypnúť reklamu
     SkryťVypnúť reklamu

     Neprehliadnite tiež

     Vianočné nákupy sú v plnom prúde, no vonkajšie okolnosti ich výrazne ovplyvňujú nákupy Slovákov.


     15 h

     Spoločnosť Freshfields otvára nové Business Services Centre v Bratislave na Slovensku.


     23 h

     Inšpirujte sa tipmi na osvedčené hotely s kvalitnými službami a dobrými cenami.


     INZERCIA 9. dec
     SkryťZatvoriť reklamu