SME
Štvrtok, 21. október, 2021 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

UPC teraz ponúka internet 300 Mb/s len za 10,90 €

Jesenná ponuka od UPC prináša viac rýchlosti a hodnoty za menej peňazí, a k tomu veľa darčekov.

Operátor UPC pre svojich zákazníkov zrýchľuje internetové pripojenie pravidelne a jeho jesenná ponuka toto pravidlo opäť potvrdzuje. Záujemcovia o rýchle a stabilné pripojenie na optický internet si teraz môžu vybrať spomedzi nových, ešte rýchlejších služieb. UPC doterajšie programy s rýchlosťou 250 a 500 Mb/s v septembri zrýchlilo na 300 a 600 Mb/s, pričom zároveň znížilo ich ceny. Internet UPC s rýchlosťou 300 Mb/s, ktorý aj náročným užívateľom poskytne maximálny komfort a spoľahlivosť, je teraz v ponuke len za 10,90 € mesačne vrátane WiFi routra, čiže o 5 € lacnejšie než obvykle.

Viac za menej a veľa, veľa, veľa darčekov

No výhody a prednosti jesennej ponuky od UPC tu len začínajú - celkovo prináša viac rýchlosti a hodnoty za menej peňazí a k tomu veľa darčekov tak pre nových, ako aj súčasných zákazníkov. Každý, kto si objedná novú službu internetu s rýchlosťou 300 alebo 600 Mb/s, ich teraz získa na celý rok za cenu „pomalšieho“, teda lacnejšieho internetu, takže ročne ušetrí až 60 €. Rovnako to platí aj pre záujemcov o internet s digitálnou TV s tým rozdielom, že získate rýchlejšie pripojenie za cenu lacnejšieho až na celé 2 roky.

Stavebnice, fotoaparát, slúchadlá, či bezplatne zriadenie služieb ako darček

S jesennou ponukou si záujemcovia o služby UPC môžu súčasne vybrať spomedzi celého radu darčekov. A ponuka je veru široká: boxy pre príjem TV cez internet kdekoľvek a odkiaľkoľvek na Slovensku, detské stavebnice, slúchadlá, fitness hodinky, fotoaparát, druhý set-top box do domácnosti bezplatne, bezplatné zriadenie služieb, ale tiež dvojnásobná rýchlosť internetu či bezplatne prémiové TV balíčky. Detailnejšie informácie o internetových, ako aj televíznych či telefónnych službách UPC nájdete na webe www.upc.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

INDEX a Slovenská sporiteľňa vyhlásili výsledky prvého ročníka súťaže.


INZERCIA 3 h

Sladké plody brusnice si okrem lahodného koláča spájame i s liečbou ochorení vylučovacej sústavy. Právom.


4 h

V rozvíjajúcom sa digitálnom svete je bezpečnosť najvyššou prioritou.


INZERCIA 11 h
Skryť Zatvoriť reklamu