SME
Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Stavajú II. etapu projektu Zelené Vlčince, byty sú už v predaji

Po dokončení výstavby vznikne celkovo 148 nových bytov.

Zelené Vlčince vstupujú do II. etapy! V týchto dňoch sa spustila výstavba ďalších dvoch bytových domov. Ponuka bývania sa tým rozrastie o 148 nových 1 až 4 izbových bytov s orientáciou na Dubeň a vodné dielo. Byty sú už v predaji.

Hrubá stavba bytových domov I. etapy bola dokončená začiatkom júla a všetky práce na stavbe naďalej prebiehajú podľa harmonogramu. Kolaudácia I. etapy je plánovaná na koniec tohto roka. Prvý obyvatelia sa do svojich nových bytov budú sťahovať v apríli budúceho roka.

Po vypredaní I. etapy projektu sa developer Reinoo a.s. rozhodol spustiť plánovanú výstavbu II. etapy a pokračovať tak v projekte podľa plánu.

„Druhá etapa prinesie niekoľko noviniek. Zmenou bude napríklad dispozícia bytov na najvyššom poschodí oproti prvej etape. Nový majitelia bytov druhej etapy sa môžu tešiť najmä na panoramatický výhľad na Dubeň, veľkou výhodou bude i orientácia bytov na južnú stranu.“ hovorí Roman Petro, projektový riaditeľ spoločnosti Reinoo, a.s.

Pri výstavbe bude opätovne kladený dôraz na využitie ekologických riešení a udržaní zelene - výsadba nových stromov s výškou už 6 metrov, inštalácia vsakovacích nádrží na zachytávanie dažďovej vody zo striech, ako i zelené vegetačné strechy s izolačnými vrstvami, ktoré podporujú dobrú mikroklímu prostredia a zabraňujú prehrievaniu budovy a okolia.

Po dokončení výstavby II. etapy, dvoch osem podlažných rezidenčných domov, vznikne celkovo 148 nových bytov s moderným a funkčným dispozičným riešením, nadštandardne veľkými balkónmi a vonkajším i podzemným parkovaním s priamym vstupom ku výťahom. Pre komfortné bývanie v príjemnom susedstve je možný výber bytov od 1 až po 4-izbové byty.

Projekt Zelené Vlčince je situovaný na najväčšom žilinskom sídlisku Vlčince, v rozmedzí ulíc Bulharská a Moskovská. Okrem skvelej dostupnosti do centra mesta, množstva zelene či bohatých možností na šport a oddych sa lokalita pýši aj výbornou občianskou vybavenosťou. Zelené Vlčince tak poskytnú kvalitné a pohodlné bývanie. Financovanie projektu je zabezpečované cez Tatra Banku.

Spoločnosť Reinoo, a.s., za ktorou stojí zakladateľ Azetu, Milan Dubec, sa venuje developmentu kancelárskych budov, rezidenčných komplexov a prenájmu nehnuteľností už od roku 2011.V roku 2017 obnovila budovu Banky na Legionárskej ulici v Žiline, hneď vedľa budovy Novej synagógy. V roku 2019 nanovo vybudovala budovu bývalej Pošty na sídlisku Vlčince, ktorá ponúka viac ako 13 100 m2 prenajímateľnej plochy v certifikácii LEED v4 GOLD. Ďalším projektom na území biznis zóny Poštová bude administratívne centrum Obchodná 1.

Aktuálne v Žiline Reinoo stavia aj svoj najväčší rezidenčný projekt Zelené Vlčince, ktorý po ukončení II. etapy poskytne 290 nových bytov. Súčasne buduje nové byty priamo v centre Žiliny pod názvom projektu Byty Retro s 54 novými bytmi. Spoločnosť Reinoo úspešne tiež dokončila výstavbu prvej etapy novej štvrte Pod Zábrehom v Púchove, kde pokračuje aj vo výstavbe projektov Rubicon a Pod Zábrehom 2. V Púchove tak Reinoo developuje už 272 bytov.

Pre konkrétne informácie navštívte: Web: www.zelenevlcince.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami

Každý z nás môže zlepšiť svet dobrými skutkami - to je filozofia, na ktorej Orange postavil svoju vianočnú ponuku.

Tlačové správy

O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh

Helske vyrába na Spiši stopercentný slovenský produkt.

Tlačové správy

Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka

Krásny, ale chudobný kraj, hladová dolina, východ, kde nič nie je.