SME
Nedeľa, 24. október, 2021 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Lyžovať flexibilne, výhodne a bez rizika – celú zimu

Skipas SunnyCard platí v 9 lyžiarskych strediskách v Rakúsku a Taliansku

(Zdroj: (C) iStock)

• Rodiny lyžujú od 11 € na deň za osobu
• Záruka vrátenia peňazí z dôvodu pandémie pri dlhodobom uzatvorení prevádzky
• Nalaďte sa na lyže:

Načítavam video...


Rodiny a tí čo často lyžujú a myslia zavčasu na zimu, sa môžu do konca októbra tešiť na výrazné zľavy – a to s nulovým rizikom kvôli jedinečnej záruke vrátenia peňazí z dôvodu pandémie. Karta SunnyCard platí v ôsmych najkrajších lyžiarskych strediskách Rakúska, ktorými sú Hochkar, Lackenhof am Ötscher, Hinterstoder, Wurzeralm, Almtal-Bergbahnen/Kasberg, Hochficht, Grossglockner/Heilihenblut, HochKössen ako aj Schnalstalský ľadovec v Taliansku počas celej zimy. V predpredaji do konca októbra 2020 je tento obľúbený sezónny lyžiarsky lístok v ponuke s 20% zľavou z cenníkovej ceny. Pri strednom využití karty (20 dní na lyžiach) stojí deň lyžovania 11 eur na osobu. Všetky informácie nájdete na www.skisport.com


Spoznajte nové destinácie – za senzačnú cenu do konca októbra 2020

Čo znie neuveriteľne, sa dá ľahko spočítať. Kto si v predpredaji do 31. 10. 2020 kúpi SunnyCard, zaplatí za lyžovačku počas celej sezóny 437 eur namiesto 547 eur. Rodina s 2 deťmi pod 15 rokov (ročník 2006-2015) tak zaplatí za celú sezónu 874 eur, pretože deti do 15 rokov lyžujú zdarma, ak majú obaja rodičia zakúpenú SunnyCard. Za 20 dní lyžovania (1 týždeň vianočné prázdniny, 1 týždeň semestrálne prázdniny a 6 jednotlivých dní alebo 3 víkendy) zaplatí 4-členná rodina nasledujúcu dennú sumu: 874 eur: 20 = 43,7: 4 = 10,925 eur za osobu. S približne 11 eurami na deň bude lyžovačka v lyžiarskych strediskách, ktoré akceptujú kartu SunnyCard, skutočne výhodná.


Vrátenie peňazí z dôvodu pandémie uľahčí investovanie

Vzhľadom na aktuálnu situáciu poskytujeme na nastávajúcu sezónu vrátenie peňazí z hodnoty karty, ktoré si možno uplatniť vtedy, keď príde súčasne k úradnému zatvoreniu všetkých lyžiarskych stredísk partnerských destinácií karty SunnyCard v Hornom Rakúsku a Dolnom Rakúsku (Hinterstoder, Wurzeralm, Hochficht, Almtal-Bergbahnen/Kasberg, Hochkar und Ötscher) a zákazník používa kartu SunnyCard menej ako 15 dní počas jej platnosti. Všetky podrobnosti o presnom odstupňovaní výšky refundácie a o postupe nájdete na www.skisport.com.


Jednoducho objednajte hneď

Kartu SunnyCard môžete získať prostredníctvom objednávkového formulára mailom (info@hiwu.at), faxom (+43 7564/5275-130) alebo listom. Objednávkový formulár nájdete na stránke www.skisport.com.

Svoju sezónnu kartu si môžete kúpiť aj online TU.

Sezónne karty sú platné počas všetkých prevádzkových dní v zimnej sezóne 2020/21 s výnimkou Schnalstalského ľadovca. Navyše je SunnyCard na Schnalstalskom ľadovci platná od 31. októbra 2020 do 2. mája 2021.

Na vystavenie karty SunnyCard sú potrebné nasledujúce dokumenty:
- vyplnený a podpísaný objednávkový formulár
- fotografie
- na vystavenie karty SunnyCard pre deti zdarma: potvrdenie o rodinnej príslušnosti alebo kópia rodného listu


Bližšie informácie o karte SunnyCard nájdete na stránke www.skisport.com.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ovocné šťavy sa stali obľúbenou súčasťou ranných rituálov mnohých z nás.


4 h

Zo všetkých krajín V4 autá do dvoch rokov najviac zdraželi na Slovensku.


22. okt

Vycestujte na aktívnu dovolenku, z ktorej sa vrátite s plnou hlavou zážitkov.


INZERCIA 22. okt
Skryť Zatvoriť reklamu