SME
Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Dni bez bariér v arboréte opäť aj za účasti spoločnosti SPIG

Koncom septembra sa v Arboréte Borová hora Technickej univerzity vo Zvolene uskutočnil už druhý ročník akcie Dni bez bariér.

Bezbariérovými lesnými cestičkami sa aj tentokrát prešli klienti Národného rehabilitačného centra Kováčová. Na mieste sa zrodil nápad, že budúci rok sa v rámci Dní bez bariér môžu zorganizovať preteky na handbikeoch lesnými cestičkami arboréta.

Dni bez bariér sa aj tento rok mohli zorganizovať vďaka záujmu a podpore našej spoločnosti SPIG, s.r.o. Súčasťou programu bolo aj sprievodné odborné podujatie spojené s poradenskou činnosťou, ktoré prezentovala naša spoločnosť.

Okrem mladomanželov, ktorí si tam zapózovali pre svadobné fotografie a Zvolenčanov, prišli návštevníci zo Žiliny, Nitry, Levíc, Prievidze či Bratislavy. Všetci boli uchvátení jedinečnými starými stromami, vzácnymi odrodami ruží a na svoje si prišli aj milovníci kaktusov.

Srdečná vďaka patrí riaditeľovi doc. Ing. Ivanovi Lukáčikovi, CSc. , Ing. Mariane Jakubisovej, PhD., ako aj celému personálu, ktorý sa s láskou stará o arborétum.

O odborný výklad sa postarala pani Ing. Jakubisová, ktorá je hlavnou iniciátorkou aj organizátorkou DNÍ BEZ BARIÉR. Akciu podporilo aj SPIG, s.r.o. za účasti konateľky p. Moniky Ponickej.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností

Tesco si plne uvedomuje svoju zodpovednosť pri zásobovaní obyvateľov Slovenska potravinami.

Tlačové správy

Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Netradične ho oslávili v BILLA.

Tlačové správy

Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant

Grant vo výške 30 000 eur môžu vybrané subjekty získať vďaka charitatívnemu behu No Finish Line