SME
Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Spracovanie veľkého objemu dát rýchlo, bezpečne a kvalitne

Bojujete so správou dát a obávate sa napríklad ľudskej chyby?

DCS od spoločnosti Natuvion je nástroj na spracovanie veľkého objemu dát v prostredí SAP. Pomôcť môže každej spoločnosti, ktorá chce zjednodušiť, zefektívniť a urýchliť prácu s dátami. Jeho primárny účel je akékoľvek hromadné spracovanie dát, ako napríklad migrácia, výmazy, konverzie, čistenie dát, synchronizácia medzi systémami, export dát a mnohé ďalšie.

Flexibilita a bezpečnosť

Transformácia a migrácia na SAP S / 4HANA súčasne s optimalizáciou celého systémového prostredia je naša DNA. Či už ide o migráciu, vyčlenenie, reštrukturalizáciu, fúzie a akvizície alebo vypnutie systému – Natuvion Vás sprevádza komplexne, od stratégie až po implementáciu. Naši odborníci majú v priemere 20 rokov skúseností v komplexných projektoch transformácie a migrácie.
Obrovskou výhodou DCS je flexibilita, konfigurácia nástroja podľa vašich požiadaviek. Široká paleta ponúkaných nástrojov a možností optimalizácie pre masové spracovanie dát, predpripravené moduly, ktoré je možné jednoducho použiť pre vyskladanie požadovanej funkcionality. Vďaka DCS otvoríte kompletne nové možnosti v oblasti hromadného spracovania dát - čokoľvek, čo spracovanie vyžaduje, je možné rýchlo a jednoducho (po dôkladnej analýze) v DCS implementovať. Ďalšou veľkou výhodou nástroja je selektívny prevod hromadného objemu dát, ako aj ich kompletnej histórie

Osobné údaje, ktoré DCS číta, transformuje a zapisuje, je možné depersonalizovať vďaka integrovanej funkcii anonymizácie. Tým je zaručené, že s testovacími systémami, ktoré obsahujú osobné údaje, sa postupuje v súlade s GDPR. DCS okrem toho podporuje vyhľadávanie a identifikáciu osobných údajov (PII) svojou integrovanou analytickou technológiou.

Spracovanie dát v rukách odborníkov

Od spoločnosti Natuvion môžete očakávať zaškolenie vlastných IT zamestnancov, ktorí budú následne so systémom pracovať. Časté je ale použitie DCS a údržba jeho konkrétnej zákazníckej implementácie, po dohode so zákazníkom, aj naďalej v rukách spoločnosti Natuvion. Aj vďaka tomuto nadštandardnému servisu dokáže Natuvion odbremeniť klientov od náročnej a často komplikovanej a drahej práce s dátami.

Servis samozrejme v tomto prípade nekončí a spoľahnúť sa môžete na neustále pribúdajúce aktualizácie, potrebné školenia, či prípravu modulov na mieru pre zákazníkove potreby. Ako hovoria zamestnanci spoločnosti Natuvion: “Pre klienta je možné zabezpečiť prakticky čokoľvek, čo pri spracovaní dát potrebuje.”

INFOBOX
Na čo slúži Data Conversion Service

Ide o ucelenú ETL platformu (Extract, Transform and Load) schopnú čítať, analyzovať, extrahovať, transformovať a na rôzne cieľové miesta zapisovať dáta z rôznych zdrojov (systémov, databáz, súborov, web services atď.)
Táto transformačná platforma je schopná transformovať systémové prostredia nielen na báze technológie SAP (SAP NetWeaver a SAP HANA, vrátane S/4HANA), ale aj nonSAP systémov. Možné oblasti použitia zahŕňajú systémovú reštrukturalizáciu, konsolidáciu, odčlenenie časti systému (carve-out), ako aj migráciu dát a ich očistenie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


6 h

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


7 h

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


13 h