SME
Pondelok, 15. august, 2022 | Meniny má Marcela

Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami

Každý z nás môže zlepšiť svet dobrými skutkami - to je filozofia, na ktorej Orange postavil svoju vianočnú ponuku.

Práve dobrými skutkami odštartoval Orange svoju vianočnú ponuku. Tieto Vianoce sa totiž rozhodol svojich zákazníkov obdarovať množstvom prekvapení len tak, nezištne, pričom je len na nich, ako s nimi naložia. Automaticky a bez zmeny ceny svojim existujúcim aj novým zákazníkom vylepšuje ich paušály Go, pridáva im dáta a ďalšie benefity navyše ako darček - Nonstop balík zadarmo a možnosť prenosu dát do ďalšieho obdobia.

„Našim zákazníkom chceme dať možnosť vybrať si spôsob, ako byť bližšie k tomu, čo je pre ich život podstatné. Prostredníctvom vylepšených paušálov Go, do ktorých sme automaticky pridali dáta, môžu byť v neustálom kontakte s tými, na ktorých im záleží. Už sa viac skutočne nemusia limitovať v tom, koľko správ, videí alebo fotiek im pošlú. Odteraz môžu byť s nimi v spojení vždy, keď si na nich spomenú, nech sa nachádzajú kdekoľvek, nielen vo Wi-Fi pokrytí a nielen cez Vianoce,“ vysvetľuje Martin Hromkovič, riaditeľ úseku marketingu a značky pre rezidenčných zákazníkov spoločnosti Orange a dodáva: „sme radi, že takto nezištne môžeme obdarovať vyše 600 000 našich zákazníkov, ktorí využívajú paušály Go a spraviť tak ich svet ešte krajším.“

Paušály Go sú odteraz ešte bohatšie

Všetkým svojim novým aj existujúcim zákazníkom s paušálom Go 20 € alebo vyšším Orange vylepšuje paušály dátami a službami navyše. Automaticky, bez zmeny ceny a akýchkoľvek podmienok k svojmu paušálu získajú zvýšený objem dát, vybraný Nonstop dátový balík zadarmo a možnosť preniesť si nespotrebované dáta do ďalšieho obdobia. Okrem toho Orange do svojho portfólia zaraďuje aj nový paušál Go 15 € s 200 predplatenými minútami, 100 správami a 500 MB predplatených dát.

V rámci balíka Go 20 € budú mať zákazníci automaticky namiesto 1 GB až 2 GB dát a k tomu bezplatný Nonstop dátový balík Chat, v paušále Go 30 € sa im pôvodných 4 GB navýši na 10 GB a pribudne Nonstop dátový balík Sociálne siete, pri Go 40 € získajú raz toľko dát - namiesto 10 GB budú môcť využívať až 20 GB dát a zároveň ho obohatí Nonstop dátový balík Video. Pri najvyššom balíku Go 65 € si môžu namiesto pôvodných 20 GB dát užívať neobmedzené množstvo dát a všetky Nonstop dátové balíky sú automatickou súčasťou paušálu.

Hlasový paušál

Go 15 €

Go 20 €

Go 30 €

Go 40 €

Go 65 €

Volania

200

minút

Neobmedzené

Neobmedzené

Neobmedzené

Neobmedzené

SMS / MMS

100

SMS

Neobmedzené

Neobmedzené

Neobmedzené

Neobmedzené

Objem dát

500 MB

2 GB

10 GB

20 GB

Neobmedzené

(FUP 1000 GB)

Benefity

Prenos dát

+500 MB s balíkom Love

Nonstop dátový balík Chat

Prenos dát

+ 2 GB s balíkom Love

Nonstop dátový balík Sociálne siete

Prenos dát

+ 10 GB s balíkom Love

Nonstop dátový balík Video

Prenos dát

+ 20 GB s balíkom Love

Všetky Nonstop dátové balíky

Prenos dát

+ 1000 GB s balíkom Love

Cena

15 €

20 €

30

40

65

Pri paušáloch Go 15 €, Go 20 €, Go 30 € a Go 40 € majú zákazníci možnosť preniesť si nespotrebované dáta do ďalšieho fakturačného obdobia a pri všetkých paušáloch sú hovory a SMS/MMS správy nielen v rámci Slovenska, ale aj celej Európskej únie, USA a Kanady samozrejmosťou. To všetko automaticky a bez zmeny ceny.

V prípade, že si zákazník k svojmu Go paušálu zoberie aj pevný internet alebo pevný internet a televíziu, čiže bude využívať balík služieb Love, získa dvojnásobok dát.

Dáta v paušáloch Go sa zákazníkom budú navyšovať automaticky od začiatku ich fakturačného obdobia, bezplatný Nonstop dátový balík im už aktivovaný bol. Len tak. Viac informácií je dostupných aj na www.orange.sk/lepsiego .

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Po rekonštrukcii pôvodnej obytnej budovy z roku 1937 pribudlo na Špitálskej ulici 8 bytov.


6 h

Jeden z najväčších folklórnych festivalov v regióne ostáva úrovňou kvality verný svojmu menu.


22 h

O dôvodoch kandidovať, o politike a prešovskom futbalovom štadióne.


22 h
SkryťZatvoriť reklamu