SME
Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Tri spotrebiče, ktoré vám výrazne uľahčia cestu za zdravím

Stravovať sa zdravo nie je také náročné. Chce to len trochu úsilia na začiatku a riadiť sa podľa určitých zásad.

Ak ste sa rozhodli ísť cestou zdravého životného štýlu, k pravidelnému pohybu pridajte aj zdravú a pravidelnú stravu. Nie každý má však toľko času, aby si každý deň varil čerstvé jedlá, pripravoval desiate a raňajky, mixoval smoothie a kokteily... A preto sa môže stať, že nadšenie zo zdravého stravovania raz-dva vyprchá. My sme sa však poobzerali po pomocníkoch, ktorí vás v odhodlaní zdravo sa stravovať podporia a pomôžu vám pripravovať si zdravé jedlo, aby ste mali čas aj sami na seba a svojich blízkych.Teraz ich navyše môžete mať doma už do 24 hodín a s dopravou zadarmo.

Pomocník č.1 – Bluicer

Že ste o niečom takom ešte nepočuli? Ide ounikátne spojenie mixéra a odšťavovača do jedného prístroja. Stačí vymeniť nástavec na základni a môžete mixovať jemné smoothie, šťavnaté kokteily, hladké polievky, či drviť ľad. Veľká nádoba z Tritanu sa len tak ľahko nepoškodí a cez extra široký dávkovač prejde aj celé jablko alebo ošúpaný pomaranč. Pre stolný mixér Sage SJB815 nie je problém žiaden kus ovocia či zeleniny. A ak si k nemu ešte dokúpite vákuovací nástavec, všetky pripravené potraviny vám vydržia bez oxidácie oveľa dlhšie čerstvé. Nájdete na www.planeo.sk .

Pomocník č. 2 – Teplovzdušná fritéza

V teplovzdušnej fritéze „vysmažíte“ všetko ako na oleji – lenže bez neho, alebo len s minimálnym množstvom. Namiesto oleja používa na fritovanie horúci vzduch prúdiaci fritézou, čím savýrazne znižuje kalorická hodnota jedál. Pri niektorých jedlách sa však odporúča malé množstvo tuku na zvýraznenie chute a tiež pre lepšie spracovanie živín zo surovín. Ďalšou výhodou teplovzdušných fritéz je rýchlejšie nahriatie a multifunkčnosť. Teplovzdušná fritéza Philco PHAF 5000 s cyklónovým ohrevom má objem nepriľnavého fritovacieho koša s oddeľovačom potravín až 5 l a kapacitu 1,2 kg, takže v nej naraz pripravíte hoci aj celé kura pre celú rodinu.

Pomocník č. 3 – Vákuovačka

S vákuovacou zváračkou fólií predĺžite životnosť potravín až päťnásobne. Šaláty si tak pripravíte na tri dni dopredu, mäso až na týždeň, v chladničke vás niekoľko dní počká aj nakrájané ovocie a zelenina na desiatu a olovrant. Uchovávať takto môžete aj napácované mäso alebo predvarené polotovary, uvarenú ryžu, zemiaky a vlastne takmer všetko, čo uložíte do špeciálnej nádoby alebo fólie, z ktorej vákuovačkou Sencor SVS3010GY vytiahnete vzduch. Bez vzduchu sa na potravinách nemnožia baktérie, suroviny neoxidujú, a preto vydržia oveľa dlhšie bez zmeny chute, vône a konzistencie. Takto za jedno popoludnie venované príprave a vákuovaniu jedla na pár dní dopredu ušetríte veľké množstvo času, ktoré inak venujete každodennej príprave vášho jedla, vrátane jeho nakupovania.

Všetky produkty pre váš nový, zdravší život a nielen tieto nájdeteza výhodnú cenu na www.planeo.sk teraz aj s dopravou zadarmo a to už do 24 hodín.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


18. jún

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


18. jún

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


18. jún