SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Tipy na jesenné výlety v okolí Košíc

Ak hľadáte inšpiráciu na jednodňové výlety, zozbierali sme pre vás tie najzaujímavejšie tipy v blízkosti vášho domova.

Ak hľadáte inšpiráciu na jednodňové výlety, zozbierali sme pre vás tie najzaujímavejšie tipy v blízkosti vášho domova. Všetko, čo sa oplatí vidieť a zažiť, odteraz nájdete na jednom mieste. Nový portál CBC Tours sponzorovaný Európskou úniou zastrešuje turisticky atraktívne lokality, viditeľné priamo na mape. Ukáže vám ich tak, ako ste ich doteraz nepoznali – vo forme virtuálnej prehliadky.

Vďaka 360 ° fotografiám si môžete dané miesto pozrieť z pohodlia vášho domova. Vychutnajte si jeho jedinečnú atmosféru ešte pred tým, ako sa tam vyberiete.

Objavte región, ktorý máte na dosah ruky

Portál CBC Tours sa špecializuje na prezentáciu prírodného, kultúrneho a historického dedičstva v dvoch prihraničných regiónoch. Môžete spoznávať to najlepšie z Košického samosprávneho kraja (KSK) a u našich južných susedov zas maďarskú, Boršodsko-abovsko-zemplínsku župu.

Kliknutím na konkrétny bod záujmu sa dozviete všetky detaily o mieste, ktoré chcete navštíviť. Okrem virtuálnej prehliadky tu nájdete odkaz na ich web stránku, sociálne siete, otváracie hodiny či aktuálne ponuky.

Nenechajte si ujsť žiadnu novú atrakciu, ani akciovú ponuku . Zaregistrujte sa na portáli ako turista a o každej novinke budete vedieť ako prvý!

Oskenovaním QR kódu sa dostanete priamo na portál

Nový komunikačný kanál pre podnikateľov počas korony

Aj keď je cestovný ruch skúšaný pandémiou najviac zo všetkých odvetví, práve virtuálne prehliadky môžu v čase obmedzení nahradiť osobné návštevy. Prezentácia vašich produktov a služieb online je dnes oveľa dôležitejšia ako kedykoľvek predtým.

Prilákajte nových návštevníkov moderným a interaktívnym spôsobom cez portál CBC Tours. Umožnite turistom, aby si pozreli vaše miesto z pohodlia domova, alebo vás podporili zakúpením lístkov, ktoré využijú neskôr.

Ak aj vy spravujete kultúrnu pamiatku alebo prevádzkujete reštauráciu, kaviareň či špeciálny obchod pre turistov v regióne KSK,zaregistrujte sa ako podnikateľ. Propagáciou na platforme CBC Tours na 12 mesiacov zdarma získate nových online aj fyzických návštevníkov.

Projekt CBC Tours https://cbc.virtualtours.city (SKHU / 1801 / 1.1 / 001) je financovaný v rámci programu Interreg V–A slovensko-maďarskej spolupráce s cieľom rozvoja cestovného ruchu v cezhraničnom regióne pomocou inovatívnych riešení.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 5 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 5 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 5 h
SkryťZatvoriť reklamu