SME
Piatok, 12. august, 2022 | Meniny má Darina

Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky

Neviete, čo darovať svojim blízkym pod stromček? Inšpirujte sa nápadmi na vianočné darčeky, ktoré potešia vašich milovaných.

Pre mamu a babku

Jedny z najdôležitejších žien v našich životoch, ktoré nás naučili mnohé veci. Darujme im kvalitný šperk, ktorý im pripomenie našu lásku a vďačnosť. Urobme im radosť nadčasovou perlovou klasikou v podobe náhrdelníka, náramku či náušníc. Dokonalý súlad vytvorí aj set z náušníc a prívesku zo 14 kt zlata.

Pre partnerku

Napĺňa nás láskou, spokojnosťou a pohodou. Podporuje nás a vždy je pripravená vypočuť čo máme na srdci. Ukážme jej lásku napichovacími náušnicami so srdiečkom či jemným zlatým náhrdelníkom.

Pre dobrú kamarátku

Prežívame spolu radostné chvíle plné zábavy, no stojí pri nás aj v najhoršom. Priateľstvo je vzácnym darom. Umocnime šťastie, ktoré napĺňa spoločné chvíle, a potešme ju symbolickým šperkom s nekonečnom či štvorlístkom.

Pre otca a partnera

Milujú nás a akceptujú nás nech sme akí sme. Delia sa s nami o radosť i smútok a vždy majú pre nás pochopenie. Odvďačme sa mužom nášho života za krásne chvíle, ktoré spolu prežívame. Pripravme im prekvapenie v podobe kvalitných hodiniek či štýlového pánskeho náramku.

Pre kamaráta

S kamarátom prežívame dobrodružstvá, chvíle plné radosti a pohody. Darujme mu k Vianociam darček, ktorý mu bude pripomínať naše priateľstvo a spoločné zážitky. Zvoliť môžeme decentný šnúrkový náramok alebo pánsky náramok z polodrahokamov.

Viac inšpirácie nájdete v predajniach a e-shope www.sofia.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 2 h

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 17 h

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


17 h
SkryťZatvoriť reklamu