SME
Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

V jednoduchosti stavania je krása

Betón má v stavebníctve už dlhé roky svoje pevné miesto.

prefabrikované prvky Leierprefabrikované prvky Leier (Zdroj: Leier Baustoffe SK)

Vďaka svojim vlastnostiam patrí medzi najpoužívanejšie stavebné materiály. Má vysokú pevnosť v tlaku, trvanlivosť a je odolný voči chemickým látkam i vysokým teplotám. Postupom času však prešiel mnohými vylepšeniami a pre zvýšenie pevnosti v ťahu a únosnosti sa začal vystužovať oceľovými prútmi, vďaka čomu vznikli železobetónové prvky. Tie sú veľmi obľúbenou voľbou pri rôznych výškových budovách či bytovkách. Výhody prefabrikátov však ocenia okrem veľkých developerov, aj menší stavbári. Z prefabrikovaných prvkov si totiž postavíte aj peknú modernú vilu alebo si jednoducho uľahčíte časť výstavby vášho domu.

Široké využitie prefabrikátov ponúka spoločnosť Leier Baustoffe SK, výrobca stavebných materiálov, ktorý sa neustále snaží svoje produkty inovovať, a tým sa prispôsobovať trhu i nárokom stavbárov. V súčasnosti je totiž potrebná technológia, ktorá splní náročné požiadavky na kvalitu, ale pritom zabezpečí rýchlosť výstavby. Veď práve nedodržanie termínov, problémy s kvalitou či prekročenie rozpočtu sú najčastejšími chybami pri riadení projektu. Prefabrikáty Leier vám však dokážu garantovať presný harmonogram výstavby, špeciálnu kvalitu betónu a zároveň výhodné ekonomické riešenie, vďaka čomu vás počas stavby už nič neprekvapí. Prvky sa vyrábajú v pevnom modulovom prevedení, ale na mieru podľa podkladov získaných od statika, čiže sa dokážu dokonale prispôsobiť potrebám stavby. Ich hrúbku je možné zvoliť v rozmedzí od 18 do 40 cm a veľkosť prispôsobiť nosnosti stavebného žeriavu, vďaka čomu sú vhodné na realizáciu akýchkoľvek inžinierskych konštrukcií. Na základe dostupnej projektovej dokumentácie je už počas výrobného procesu možné vyhotoviť steny s rôznymi výrezmi či prestupmi na umiestnenie rozvodov i elektroinštalácie. Hotové dielce tiež zaručujú presnú rovinnosť a hladký bezpórovitý povrch z oboch strán, ktorý je okamžite pripravený na stierkovanie či maľovanie, bez potreby omietania.

Okrem filigránových stien, plných či sendvičových stenových panelov, nájdete v ponuke aj flexibilné stropné konštrukcie , schodiskové ramená a prefabrikovanú výťahovú šachtu. Skrátka všetko, čo potrebujete pre jednoduchú výstavbu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


18. jún

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


18. jún

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


18. jún