SME
Pondelok, 15. august, 2022 | Meniny má Marcela

Rezidencia Albelli: nové byty v centre Košíc od 76.900 € s DPH!

Stavba zahájená. Praktické dispozície od 1+kk až po 5+kk. Pivnica k bytu zdarma.

V tomto týždni bol zahájený dlho očakávaný predpredaj ďalších 121 bytov v Rezidencii Albelli , najväčšom rezidenčnom projekte v centre Košíc, ktorý je aktuálne už vo výstavbe!

Vyberte si z našej ponuky Váš ideálny nový domov!

Ceny bytov v Rezidencii Albelli začínajú už od 76.900 € vrátane DPH. Ponuka jednotlivých dispozícií siaha od praktických 1+kk až po luxusné 5+kk s nádhernými výhľadmi. Byty dotiahnuté k dokonalosti uspokoja doslova každého záujemcu. Od praktickej a modernej dispozície cez balkóny, terasy a predzáhradky pri každom byte, koncept zelene i vhodné služby v okolí až po konečnú cenu.

Rezidencia Albelli ponúka byty v kompletnom štandarde vybavenia all inclusive. To znamená, že všetky povrchy aj zariaďovacie predmety dokončíme podľa Vášho výberu zo štandardu už v základnej cene. Navyše má každý z bytov už v základnej cene aj vlastnú pivnicu a za doplatok môžete mať aj bezpečné parkovanie v podzemných garážach.

Dostupné byty pre tých, ktorí si vážia svoj čas

Rezidencia Albelli ponúka pohodlné bývanie v centre Košíc so všetkými službami v pešej dostupnosti. Nebojujte o svoje miesto v malom byte, neutekajte za väčším priestorom na vidiek. Doprajte si dostatok priestoru pre celú rodinu, pre Vás i Vaše deti priamo v centre mesta!

Okrem širokej ponuky rodinných bytov sú v Rezidencii Albelli k dispozícii aj menšie bytové jednotky vhodné pre výhodnú investíciu. Kúpa investičného bytu totiž predstavuje v dnešnej neistej dobe jedinečnú možnosť, ako s minimálnym rizikom zhodnotiť úspory, ochrániť ich pred infláciou a súčasne si vytvoriť pasívny príjem.

Tri dôvody pre kúpu investičného bytu v Rezidencii Albelli

1) Dvojité zhodnotenie: rastúca hodnota bytu plus výnos z prenájmu

Na rozdiel od peňazí uložených na účte, kde podliehajú inflácii a strácajú na hodnote, hodnota Vášho bytu časom rastie. Okrem toho Vám Váš byt generuje aj pravidelný príjem z prenájmu. Atraktívna lokalita v centre Košíc s potenciálom ďalšieho zhodnocovania je zárukou rastu hodnoty aj stabilného a dlhodobého výnosu z nájomného.

2) Nízke riziko: výborný pomer návratnosti a rizika

Prepady trhu s nehnuteľnosťami sú omnoho menej obvyklé ako prepady trhu iných aktív, napríklad akcií alebo komodít. Aj v najväčších krízach musia ľudia niekde bývať, zatiaľ čo akcií a komodít sa zbavujú, čo najlepšie potvrdzuje i súčasná situácia s ochorením Covid-19. V pomere výnos/bezpečnosť sú teda nehnuteľnosti tou najlepšou investíciou, čo skutočne bohatí ľudia dobre vedia.

3) Likvidita: nehnuteľnosť možno vždy jednoducho predať

Nehnuteľnosti sú v prvom rade určené na uspokojenie základnej ľudskej potreby bývania, po ktorom je veľmi stabilný dopyt aj v horších časoch. Nie je preto problém nehnuteľnosti speňažiť kedykoľvek je to nutné.

E-schôdzka: Vyberte si z bezpečia Vášho domova!

Kúpa bytu je jednou z najväčších investícií, ktorú za svoj život urobíte a je potrebné si ju dôkladne premyslieť a prediskutovať. Súčasná epidemiologická situácia kvôli ochoreniu Covid-19 vyžaduje, aby sa minimalizoval ľudský kontakt. Preto sme si pre Vás pripravili možnosť absolvovať celé stretnutie s predajcom nie len osobne v našom klientskom centre, ale aj elektronicky z pohodlia svojho domova .

V prípade Vášho záujmu o nezáväznú rezerváciu niektorého z bytov alebo záujmu o osobné či online stretnutie, navštívte www.albelli.sk .

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Po rekonštrukcii pôvodnej obytnej budovy z roku 1937 pribudlo na Špitálskej ulici 8 bytov.


5 h

Jeden z najväčších folklórnych festivalov v regióne ostáva úrovňou kvality verný svojmu menu.


21 h

O dôvodoch kandidovať, o politike a prešovskom futbalovom štadióne.


21 h
SkryťZatvoriť reklamu