SME
Piatok, 12. august, 2022 | Meniny má Darina

Fanshop HC Košice prichádza s novinkami

HC Košice prevádzkuje od júla tohto roka ako jeden z mála klubov na Slovensku fanshop vo vlastnej réžii.

HC Košice prevádzkuje od júla tohto roka ako jeden z mála klubov na Slovensku fanshop vo vlastnej réžii. Po prvých mesiacoch “skúšobnej” prevádzky e-shop Oceliarov hlási pred Vianocami niekoľko zaujímavých noviniek.

Zberateľské kúsky, podpisy i venovania hráčov

Veľmi cennými artefaktmi by sa mohli pre zberateľov stať tzv. hrané dresy (dresy, v ktorých hráči odohrali min. 1 ligový zápas), ktoré sú už v aktuálnej ponuke. Vybrané produkty si fanúšikovia môžu nechať podpísať celým tímom alebo si vypýtať venovanie od konkrétneho hráča. Klub sa zároveň nebráni špeciálnym požiadavkám zákazníkov.

Nezabudlo sa ani na najmenších

Pre malých fanúšikov klub pripravil špeciálnu detskú kolekciu s nepovinnou možnosťou personalizácie (vytlačenie mena a čísla). V spolupráci s partnerskými základnými školami je taktiež možné objednať si šál či školský vak s názvom základnej školy.

Darčeky a podpísané ďakovné karty

K nákupu nad 35 Eur teraz každý zákazník dostane knihu 90 rokov košického hokeja ako darček. Za každý nákup vám poďakujú aj samotní hráči prostredníctvom vlastnoručne podpísanej ďakovnej karty priloženej k vašej zásielke.

Doručenie poštou alebo osobný odber?

Objednané produkty vám klub doručí buď prostredníctvom doporučenej zásielky, alebo si ich môžete prebrať osobne v prevádzke relaxačno-zábavného centra Steam Factory (OC Optima), ktoré je hrdým partnerom klubu. Otváracie hodiny a dostupnosť tejto prevádzky umožňujú komfortné prevzatie zásielky, čo využíva väčšina zákazníkov.

Stanislav Mucha, riaditeľ marketingu a PR HC Košice: „Prevádzkovanie vlastného e-shopu je jednou z ciest, ako zvýšiť príjmy klubu, a zároveň ponúknuť fanúšikom osobnejší prístup a personalizované produkty. Po návrate k oranžovo-čiernym farbám bažili najmä skalní fanúšikovia, a tak verím, že si z našej ponuky vyberú. Fanshop by sme v budúcnosti chceli rozšíriť o kamennú predajňu u nášho skvelého partnera v Steam Factory, neskôr produkty ponúkneme aj u partnerov na Hlavnej ulici. V samotnom e-shope ponúkneme formou dražby aj výstroj a dresy bývalých hráčov. Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí nákupom v našom obchode podporujú klub. Ten sa stále nachádza v neľahkej situácii spôsobenej výpadkom príjmov zo vstupného.“

Oficiálny e-shop HC Košice nájdete na adreseeshop.hckosice.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 2 h

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 17 h

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


17 h
SkryťZatvoriť reklamu