SME
Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Novinka medzi prefabrikátmi

Výťahová šachta Leier.

výťahová šachta Leiervýťahová šachta Leier (Zdroj: Leier Baustoffe SK)

K výstavbe väčších objektov, ako sú viacpodlažné bytovky či iné výškové budovy, sa vám určite bude hodiť aj nový produkt v sortimente spoločnosti Leier Baustoffe SK, a toprefabrikovaná výťahová šachta. Výrobca ponúka rad prefabrikovaných prvkov vyrobených z vysoko kvalitného betónu, medzi ktorými nájdete stenové panely či stropné konštrukcie, no táto novinka dokáže uľahčiť výstavbu akejkoľvek výškovej budovy. Je totiž navrhnutá presne podľa požiadaviek stavby, pričom je možné ju vyrobiť v uzavretom tvare, ktorý slúži na dojazd výťahu alebo v otvorenom tvare “U“. Ďalšou výhodou je možnosť zabudovania výstuže, ktorá zaručene obmedzí hlučnosť výťahu. Množstvo tejto výstuže zadáva statik stavby. Jednotlivé prvky šachty sú spojené pomocou závitovej tyče a s rúrkou pre závitovú tyč. Hrúbka stien je 12 cm alebo 15 cm a rozmery sú voliteľné v rozmedziach od 180 cm až do 300 cm v dĺžke, od 140 cm do 240 cm v šírke a od 150 cm do 300 cm vo výške. Práve jej variabilnosť značne prispieva k zjednodušeniu výstavby. Na druhej strane zas rozmerová presnosť garantuje rýchlu realizáciu. Výťahová šachta Leier je preto výborným doplnkom, ktorý vás vytiahne z problémov okolo nedodržania časového harmonogramu stavby a ponúkne naozaj efektívne riešenie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pokusy, diskusie aj 10 fascinujúcich nových objavov, ktoré môžu zachrániť život.


15m
Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


10 h

V Bratislave mali okoloidúci možnosť ochutnať 4 druhy vegánskych bagiet, ktoré chutia ako klasické bagety so syrom a šunkou.


INZERCIA 11 h
Skryť Zatvoriť reklamu