SME
Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi

Posledné mesiace nám ukázali, že zdravie by sme si mali vážiť viac, ako inokedy. Je to predsa to najcennejšie, čo v živote máme.

Práve kvôli momentálnej situácii vo svete a príchodu Vianoc to väčšina z nás preciťuje ešte intenzívnejšie. Ak ste teda doteraz rozmýšľali nad vianočnými darčekmi pre svojich blízkych, mali by ste vedieť, že zdravie je to, čo skutočne ocenia.

Ako darovať svojim blízkym kúsok zdravia?

Na ochorenia srdca a ciev umiera približne každý druhý Slovák. V kombinácii s nepríjemnou infekciou COVID – 19 sa táto štatistika ešte môže zhoršiť. Slovensko je v európskom rebríčku úmrtnosti na srdcovocievne ochorenia na jednom z najhorších miest v Európe. Horšie sú na tom v rámci Európskej únie iba Rumunsko a Bulharsko. V roku 2012 podľahlo týmto chorobám takmer 30 000 ľudí.

Upozornenie

Mnoho ľudí si začne svoj problém uvedomovať až vtedy, keď z neho vznikne obrovský problém. Najskôr začnú jednou tabletkou, čoskoro však potrebujú inú, silnejšiu tabletku … potom ďalšiu a vtedy si človek uvedomí, že užíva aj 7 tabletiek na srdce denne. Tie by ale zdravé srdce nepotrebovalo.

Ak Vás tieto údaje znepokojili, tak teraz si radšej sadnite

Takmer 45% všetkých úmrtí na Slovensku patrilo do kategórie tých, ktorým sa dalo pokojne predísť. Z 11 000 úmrtí sa dalo predísť zhruba každému druhému. Má to však jednu podmienku. Bolo potrebné, aby im bola poskytnutá včasná zdravotná starostlivosť.

Vďaka moderným technológiám nemusíte byť Vy a Vaši blízki súčasťou hrozivých štatistík

Ak Vás zaujíma či Vaše srdce alebo srdce Vašich blízkych funguje správne, toto bude pre Vás pravdepodobne najdôležitejšia správa, akú ste kedy čítali.

Riešenie, ktoré tak zúfalo potrebujeme je tu!

Dnes už našťastie existuje technológia, ktorá v priebehu 60 sekúnd odhalí problémy vyplývajúce zo srdcovocievneho systému, zistí hladinu kyslíka v krvi, informuje Vás o priebehu EKG. Ak sa u Vás alebo Vašich blízkych potvrdí, že srdce nefunguje správne, s takýmto záznamom viete navštíviť Vášho odborného lekára a problém riešiť včas. Táto služba je navyše BEZPLATNÁ. Stačí, ak si vyplníte formulár TU a počkáte na voľný a bezplatný termín vo Vašom meste.

Zaujíma Vás, či Vaše srdce alebo srdce Vašich blízkych funguje správne?

Áno, chcem vedieť viac.

Želáme Vám zdravé Vianoce so svojimi najbližšími.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pokusy, diskusie aj 10 fascinujúcich nových objavov, ktoré môžu zachrániť život.


36m
Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


10 h

V Bratislave mali okoloidúci možnosť ochutnať 4 druhy vegánskych bagiet, ktoré chutia ako klasické bagety so syrom a šunkou.


INZERCIA 11 h
Skryť Zatvoriť reklamu