SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Moruše – miesto pre mňa

Nový projekt z ateliéru spoločnosti VI Group dopĺňa ponuku bývania na bratislavskom trhu s rezidenčnými nehnuteľnosťami.

Moruše sa nachádzajú v jednej z najdostupnejších a najobľúbenejších častí Bratislavy - v mestskej časti Ružinov, s výbornou pešou a dopravnou väzbou na centrum mesta, diaľničný obchvat ako aj na letisko M. R. Štefánika. Hlavným pozitívom tejto lokality je blízkosť širokého spektra občianskej vybavenosti v neďalekých nákupných zónach; rekreačné a športové aktivity rôzneho typu a priame napojenie na niekoľko komunikačných ťahov v okolí.

Moruše Vás zaujmúponukou atraktívnych bytov, apartmánov a obchodných priestorov v rôznych veľkostných kategóriách určených najmä pre milovníkov dynamického mestského a obchodného života. Klienti sa môžu rozhodnúť nielen podľa veľkosti bytu ale aj podľa polohy bytu v komplexe. Nižší objekt skrýva uzatvorené átriá s parkovou zeleňou; vyšší objekt disponuje zase výhľadom na východnú a západnú panorámu Bratislavy. Samozrejmou súčasťou každého bytu je balkón, loggia alebo terasa. Mestotvorný charakter bývania dotvárajú obchodíky na prízemí určené pre potreby obyvateľov komplexu ale aj širšej verejnosti. Celkový komfort bývania bude v neposlednom rade zabezpečený dostatočným počtom parkovacích miest v podzemnom podlaží objektu a doplnkovými miestami na teréne.

Moruše svojim minimalistickým a dynamickým dizajnom architektúry reflektujú súčasné trendy a korešpondujú s charakterom danej mestskej časti. Komplex bude rovnako spĺňať náročné energetické kritériá a to aj vďaka použitým riešeniam a materiálom. Pri návrhu sa nezabudlo ani na zeleň. Stromy z okolitých lesov a sadov sa vtiahli priamo do vnútra átria, čo naznačuje aj názov projektu. Projekt rozvíja nový koncept komunitných záhrad, ktoré by sa stali súčasťou Moruše a bývaniu by dali nový rozmer. Všetky bližšie informácie nájdete na :

www.moruse.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22. jan

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan

Tropické pláže, more, pamiatky, africké safari. Kde hľadať skvosty Zanzibaru?

22. jan