SME
Streda, 22. september, 2021 | Meniny má MóricKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Tatra banka predstavila mobilnú aplikáciu pre firemných klientov

Peniaze firmy už viete efektívne spravovať nielen cez internet banking v počítači.

(Zdroj: Profimedia)

Mobilné bankovníctvo napreduje v posledných rokoch významne dopredu a neopomína ani riešenia určené pre firemných klientov a správu ich firemných peňazí. V dnešnej dobe nejeden podnikateľ či majiteľ firmy požaduje riešenia, ktoré mu zabezpečia maximálny komfort, prehľad a ľahko dostupný manažment firemných financií nielen cez počítač.

Nová mobilná aplikácia Business banking od Tatra banky spĺňa tieto základné požiadavky a poskytuje podnikateľom mnohé praktické funkcionality.

Jednorazové platby, trvalé príkazy i SEPA inkasá

V aplikácii viete zadávať platby manuálne alebo importom z účtovného systému, s možnosťou použitia preddefinovaných šablón. Mnohí firemní klienti oceňujú inteligentný formulár s automatickým rozpoznávaním typu platby, či už ide o SEPA platbu alebo zahraničnú či expresnú platbu. Samozrejmosťou je aj hromadné podpisovanie platobných príkazov.

Zadávanie trvalých príkazov a sprístupnenie možnosti zadávať súhlas so SEPA inkasom je už len potvrdením, že firemný klient vie k správe svojich peňazí pristupovať naozaj flexibilne.

Limity platieb

Aplikácia nemá rozdielne limity od desktop verzie, a preto si viete pohodlne nastaviť a meniť limity podľa svojich aktuálnych požiadaviek. Taktiež iste oceníte administráciu limitov a podpisových oprávnení jednotlivých ľudí v rámci firmy vrátane účtovníka.

Manažment firemných platobných kariet

V aplikácii máte k dispozícii detailný prehľad všetkých firemných debetných i kreditných kariet a tie si môžete pomenovať podľa vlastného uváženia. To ocenia hlavne majitelia firiem, ktorí poskytujú prístup k účtu či kartám viacerým svojim zamestnancom.

Najväčšou výhodou je však nesporne online manažment kariet. Jednoducho totiž dokážete upravovať nielen limity či dovolené kontinenty pre platby kartou, ale viete si karty aj urýchlene zablokovať v prípade straty či krádeže. Včas tak ochránite svoje firemné peniaze bez toho, aby ste museli volať či nebodaj ísť osobne do pobočky. A v prípade, že kartu nájdete alebo pominie iný dôvod na jej dočasné blokovanie, v aplikácii ju ľahko odblokujete.

Aplikácia Business banking poskytuje aj ďalšie služby ako je napríklad podávanie žiadostí a zároveň banka plánuje sprístupniť aj prehľad úverov či iné užitočné funkcionality. Aplikácia je na stiahnutie a aktiváciu dostupná v App Store i Google Play. Po prvotnom prihlásení cez PID, heslo a overenie cez Kartu a čítačku, si môžete nastaviť jednoduché prihlasovanie cez vlastný PIN kód.

Viac o Business banking

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Čučoriedky patria medzi naše obľúbené a vyhľadávané ovocie už po celé veky.


5 h

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


5 h

Odpadové hospodárstvo a recyklácia sú historicky najväčšou biznisovou príležitosťou. Nespime na vavrínoch.


INZERCIA 6 h
Skryť Zatvoriť reklamu