SME
Streda, 22. september, 2021 | Meniny má MóricKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Auto na Vianoce za polovičnú cenu

Vianoce neprinášajú len ošiaľ a nákupy darčekov na poslednú chvíľu. Môžu byť aj príležitosťou na výhodnú kúpu automobilu.

(Zdroj: Profimedia)

Po ťažkom roku 2020, kedy trpela ekonomika, aj takmer každý z nás výpadkom príjmu, isto potešia zľavy, ktoré každoročne začínajú v jesennom období. Niektorí ľudia si ku koncu roka zvyknú urobiť radosť aj sami pre seba.

Na kúpu auta je teraz ideálny čas nielen kvôli zľavám, ale aj preto, že sa dopredávajú staršie modely, podnikatelia naháňajú náklady do konca roka a ľudia si proste chcú dopriať niečo významnejšie.

Výhodnú ponuku priniesol aj Jaguar a Land Rover v spolupráci s lízingovou spoločnosťou Tatra Leasing. Ak si teraz vyberiete niektoré z vozidiel značky Jaguar alebo Land Rover a zvolíte si financovanie na lízing, môžete ho získať bez poplatku, s nulovou akontáciou a nulovým navýšením. Po uplynutí dohodnutej lehoty splácania máte až 3 možnosti ukončenia lízingu. Buď si poslednú splátku rozložíte formou klasického financovia na dobu 24 mesiacov, odkúpite si vozidlo uhradením poslednej navýšenej splátky alebo ho vrátite Vášmu dealerovi a vyberiete si novší model, ktorý budete opäť financovať na lízing. Vozidlo získate s 15% zľavou z obstarávacej ceny a poslednú navýšenú splátku v rozmedzí od 25% až 33% z ceny vozidla, nemusíte vôbec zaplatiť, ak sa rozhodnete vozidlo viac nevyužívať.

Vďaka týmto možnostiam zaplatíte za vaše nové auto v splátkach len polovicu jeho celkovej ceny.

Tatra Leasing sa venuje financovaniu už viac ako 28 rokov a počas posledného roka poskytol svojim klientom okrem klasickej ponuky služieb aj nadštandardné služby napríklad v podobe odkladu splátok nad rámec zákonnej lehoty. „Snažíme sa ísť spolu s dobou, ponúkať čo najväčšie možnosti výhod pre klienta, s čím súvisí aj spolupráca so silnými partnermi“ vysvetľuje riaditeľ spoločnosti Tatra Leasing Igor Rechtoris. Mať pri sebe pri financovaní svojich potrieb kvalitného partnera je dôležité a môže vám pomôcť zvládnuť aj nepredvídateľné situácie v budúcnosti.

Viac o ponuke financovania sa dozviete na stránke Tatra Leasing.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Čučoriedky patria medzi naše obľúbené a vyhľadávané ovocie už po celé veky.


5 h

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


5 h

Odpadové hospodárstvo a recyklácia sú historicky najväčšou biznisovou príležitosťou. Nespime na vavrínoch.


INZERCIA 5 h
Skryť Zatvoriť reklamu