SME
Streda, 22. september, 2021 | Meniny má MóricKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Jediné Mango na východnom Slovensku otvorili v OC NOVUM

V centre mesta Prešov vyrástlo nové nákupné centrum Novum, ktoré od prvých dní láka návštevníkov.

Nové srdce Prešova už pulzuje.

V centre mesta Prešov vyrástlo nové nákupné centrum Novum, ktoré od prvých dní láka návštevníkov.

Otvorenie niektorých prevádzok spomalili opatrenia v súvislosti s pandémiou koronavírusu, iné sú už pevnou súčasťou centra.

Jediné Mango na východe je už otvorené

K nim pribudla aj nová predajňa prémiovej módnej značky Mango.

„Otvorili sme Mango, v súčasnosti jediné na východnom Slovensku. Priniesli sme niečo, čo tu chýbalo. Je to veľmi úspešná medzinárodná značka,“ predstavila najväčšiu aktuálnu novinku Zuzana Maliková, riaditeľka nákupného centra Novum.

Značku Mango najmä ženám netreba predstavovať. Za ňou často neváhajú cestovať do iných miest. Teraz je táto úspešná módna značka konečne v Prešove.

Prémiové značky Dougles, Xiaomi, Banquet…

Od októbrového otvorenia Novumu v ňom pribudli aj ďalšie prevádzky. Zákazníci už môžu navštíviť Douglas parfumériu. Patrí medzi najúspešnejšie na slovenskom trhu a v centre sa nachádza vedľa prevádzky Mango.

V Novume pribudla aj špecializovaná predajňa Xiaomi. Je to značka mobilov, ich príslušenstva a elektroniky, ktorá ponúka rôzne cenovo dostupné zariadenia. „Pomer cena/kvalita je tam veľmi dobrý,“ zdôraznila riaditeľka.

Z menších prevádzok sú už otvorené domáce potreby Banquet. Čoskoro otvoria hneď dve lekárne. „Benu lekáreň otvoríme už v priebehu tohto týždňa a následne bude otvorená aj lekáreň Schneider.“

Otvorené teraz, aj čiastočne počas lockdownu

Aj v prípade tvrdého lockdownu budú brány nákupného centra Novum otvorené podľa nariadení vlády. Okrem lekární budú otvorené viaceré ďalšie prevádzky, ako Lidl, dm drogerie markt či Pet Center.

Hoci korona pribrzdila otvorenie všetkých zamýšľaných prevádzok, život v novom srdci Šariša pulzuje a v jarných mesiacoch, pokiaľ to situácia umožní, by malo byť všetko hotové a nové srdce Šariša už bude biť naplno.

„Zatiaľ sme veľmi spokojní. Sme radi, že Prešovčania i návštevníci zo širokého okolia si k nám našli tak rýchlo cestu,“ povedala riaditeľka nákupného centra Novum.

Čo ešte pribudne

Ktoré prevádzky zdržala korona, ale môžu sa na ne návštevníci tešiť na jar?

K prevádzke McDonald ´s, ktorá už vo veľkom funguje, pribudne ďalšie lákadlo - svetoznáma kaviarenská sieť. „Bude to prvý Starbucks na východnom Slovensku, na ktorý sa už veľmi tešíme.“ zdvôraznila pani riaditeľka.

Lákadlom budú aj značky odevov a obuvi Bershka a CCC.

V Novume bude aj veľký detský kútik Leopark, na tisícke metrov štvorcových.

V blízkosti centra sa na budúci rok plánuje aj obnova staro-nového trhoviska.

Moderné kino i rozmanité gastro

Vzhľadom na opatrenia sa v Novume otvoria fitnes centrum Fit Up a tiež veľký multiplex Cinemax hneď ako to bude možné. Cinemax prichádza s najnovším a najmodernejším konceptom na Slovensku. V centre bude osem kinosál, vrátane VIP sály, ktorú si ľudia môžu objednať na súkromnú projekciu.

Okrem nákupov a oddychu sa bude dať v Novume aj dobre najesť čo posedieť. Food court je v prevádzke už teraz, jedlo v rámci opatrení si musia brať ľudia so sebou. Na jednom mieste nájdu ľudia rozmanitý výber jedál, aký v centre mesta chýbal. Od slovenskej kuchyne, cez vegánsku, kebab, špagety a cestoviny až po vietnamské bistro.

Nové srdce Prešova

Ambíciou nového centra je vrátiť život do srdca Prešova.

„Boli by sme radi, keby sa nákupné centrum Novum stalo novým srdcom Prešova. Chceme tu vytvoriť prostredie na to, že sem môžete prísť s rodinou, s kamarátmi, s biznis partnermi – skrátka dá sa tu vybaviť všetko. Od služieb po nákupy. Radi by sme z tohto centra spravili bod stretávania sa a pritiahli okrem Prešovčanov aj ľudí z okolitých dedín, z Košíc, z Popradu.“ konštatovala o novej dominante centra Prešova riaditeľka Zuzana Maliková.

https://novumpresov.sk/

https://www.facebook.com/NOVUMPresov

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Čučoriedky patria medzi naše obľúbené a vyhľadávané ovocie už po celé veky.


4 h

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


4 h

Odpadové hospodárstvo a recyklácia sú historicky najväčšou biznisovou príležitosťou. Nespime na vavrínoch.


INZERCIA 4 h
Skryť Zatvoriť reklamu