SME
Streda, 22. september, 2021 | Meniny má MóricKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Nové zariadenie sociálnych služieb v Prešove prijíma klientov

Atrium poskytuje profesionálnu starostlivosť v príjemnom prostredí.

Moderné ubytovanie pre seniorov

V širšom centre mesta Prešov s krásnym výhľadom naVodárenskú vežu, vznikol nový domov sociálnej starostlivosti pre ľudí v dôchodkovom veku, ktorý pod jednou strechou ponúka komplexné služby na zabezpečenie dôstojného života vo vyššom veku.

Zariadenie pre seniorov a Špecializované zariadenie sa nachádza v novopostavenej budove na Dilongovej 15 v Prešove s celkovou kapacitou pre 40 klientov.

Súkromné zariadenie vzniklo prestavbou a nadstavbou budovy, ktorú nezisková organizácia Atrium n.o. odkúpila v roku 2018 od pôvodného vlastníka – Košickej arcidiecézy.

Po úpravách začalo zariadenie od 1.12.2020 poskytovať pobytové sociálne služby, ktoré sú šité na mieru potrieb klienta.

Klientom je poskytnutý individuálny prístup v starostlivosti a príjemnú atmosféru pomáha vytvárať vyškolený a kvalifikovaný personál.

Zabezpečené je aj kvalitné stravovanie vo vlastnej kuchyni.

Všetky služby sú poskytované v komfortnom a modernom ubytovaní pripomínajúcom domáce prostredie.

Profesionálne služby

Prevádzkovateľom zariadenia je nezisková organizácia Atrium, ktorá má za sebou úspešné niekoľkoročné skúsenosti v oblasti sociálnych služieb.

V Prešove na Dilongovej ulici sa zameriavajú na poskytovanie komplexnej starostlivosti.

V Zariadení pre seniorov sa poskytuje starostlivosť osobe, ktorá dovŕšila dôchodkový vek a je odkázaná na pomoc inej osoby a jej stupeň odkázanosti je najmenej IV, alebo poskytovanie sociálnej služby v zariadení potrebuje z iných vážnych dôvodov.

V Špecializovanom zariadení sa poskytuje starostlivosť osobe, ktorej stupeň odkázanosti je najmenej V, a má iné zdravotné postihnutie, ktorým je najmä Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba a demencia rôzneho typu etiológie.

Poslaním organizácie je poskytovanie sociálnych služieb pre seniorov a sociálne odkázaných klientov vrátane starostlivosti v oblasti bývania, stravovania, zaopatrenia, vzdelávania, poradenstva, záujmovej činnosti, kultúrnej, duchovnej a športovej činnosti.

Celá budova je bezbariérová s výťahom, samozrejmosťou je aj nainštalovaný komunikačný systém sestra/pacient a na každej izbe je televízna a internetová prípojka.

Komplexná opatrovateľská a ošetrovateľská starostlivosť

Spokojnosť klienta, podpora jeho osobnosti a zabezpečenie všetkých jeho potrieb, sú hlavným mottom organizácie.

„Ak potrebujete komplexnú opatrovateľskú a ošetrovateľskú starostlivosť a chcete svoj život žiť tak ako sa Vám páči, s profesionálnou podporou a zmysluplným prežitím dňa, správny výber je Atrium Prešov.Radi sa s Vami stretneme osobne v našich priestoroch, kde sa na vlastne oči môžete presvedčiť o našej kvalite.“

Bližšie informácie o všetkých službách a aktivitách, ktoré pravidelne zabezpečujú pre klientov je možné si pozrieť na webovej stránke www.atriumno.sk.

Individuálny termín je možné si dohodnúť na telefónnom čísle 0905 636 073.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Čučoriedky patria medzi naše obľúbené a vyhľadávané ovocie už po celé veky.


5 h

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


5 h

Odpadové hospodárstvo a recyklácia sú historicky najväčšou biznisovou príležitosťou. Nespime na vavrínoch.


INZERCIA 5 h
Skryť Zatvoriť reklamu