SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Spojme sa pre Duklu

Vážení priaznivci trenčianskeho hokeja, partneri, členovia klubu...

Prešli sme turbulentným rokom 2020 zásadne ovplyvneným pandémiou koronavírusu, ktorý nás zasiahol prakticky v dvoch sezónach. Nedokončili sme sezónu 2019-2020 a taktiež prvá časť sezóny bola v znamení zmien, neistôt a aj reálnym vplyvom pandémie, keď značná časť najmä seniorského tímu podstúpila liečbu koronavírusu. Ani tieto nepriaznivé vplyvy nedokázali ovplyvniť naše odhodlanie budovať klub. Pokračujeme v rozvoji infraštruktúry klubu, naše ambiciózne ciele pretavujeme do reálnych krokov s cieľom vybudovať špičkový klub. V septembri 2020 došlo taktiež k zásadnej zmene vo vedení klubu. Táto zmena vytvorila podmienky pre úzke prepojenie mládežníckeho a seniorského tímu.

Hlavným cieľom v tejto sezóne je finančná stabilizácia klubu, keď prišiel o divácke zázemie a tým pádom aj o veľmi dôležitý zdroj príjmov klubu. Sme hrdí a nadšení z podpory našich partnerov, keď mnohí z nich napriek ekonomickým problémom pokračujú v podpore klubu. Niektorí z nich dokonca navýšili svoje plnenie s cieľom podržať nás v ťažkých časoch. Klobúk dole! Veĺmi pekne ďakujeme. Prakticky na týždennej báze sa nám darí pozitívne oslovovať nových partnerov aj vďaka pozitívnym referenciám aktuálnych partnerov, čo viac si želať. Sme si istí, že po rokoch všetci partneri budú môcť konštatovať, že dobre investovali svoje finančné prostriedky. Žiaľ niektorí z partnerov vplyvom ekonomických a aj iných dôvodov nepokračujú v spolupráci v tejto sezóne. Život je o zmenách. Aj Vám ďakujeme.

Snáď sa časom vrátime k spolupráci. So zmenami sme sa vysporiadali a tešíme sa na zásadný rozvoj klubu po stabilizácii situácie. Musíme spomenúť výbornú spoluprácu s mestom Trenčín na čele s pánom primátorom Rybníčkom. Po sezóne plánujeme rekonštrukčné práce s cieľom zvýšiť konfort našich partnerov a divákov. V sezóne 2022-2023 oslávi Dukla Trenčín 60.výročie, už dnes sa na túto významnú udalosť pripravujeme. Veríme, že sa podarí do tohto obdobia rekonštrukcia strechy, výmena osvetlenia, kocky a zateplenie zimného štadióna.

Veľmi nás mrzí súčasná situácia a neúčasť našich fantastických fanúšikov. Vydržte s nami, potrebujeme Vás a veľmi sa tešíme na moment, keď zaplníme trenčiansky štadión.

Mládežnícky hokej v Trenčíne prechádza systémovou zmenou. Napriek náročnej aktuálnej spoločenskej situácii naďalej naplno budujeme náš nový športovo-vzdelávací systém. Chceme vychovať hráčov, vďaka ktorým bude u nás ďalej žiť slávna hokejová tradícia a zároveň chceme pomôcť pripraviť pre mesto a región generácie zdravých a kvalitných mladých ľudí. Musíme spomenúť výbornú spoluprácu s TSK v rámci projektu ,,Hokejová akadémia v Trenčíne.“

Sme hrdými partnermi Mesta Trenčín, Trenčianskeho samosprávneho kraja, Slovenského zväzu ľadového hokeja aj všetkých ostatných hokejových klubov v Trenčianskom kraji. Aj touto cestou ďakujeme všetkým našim partnerom, hráčom aj ich rodičom za trpezlivosť a spoluprácu. Veríme, že mimoriadne opatrenia sa čoskoro uvoľnia a hokej bude môcť opäť v plnej miere prinášať radosť a zážitky nielen našim deťom.

Ešte raz prajeme všetkým pokojné a príjemné prežitie Vianočných Sviatkov a všetko najlepšie v roku 2021

Vedenie HK Dukly Trenčín

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22. jan

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan

Tropické pláže, more, pamiatky, africké safari. Kde hľadať skvosty Zanzibaru?

22. jan